VILLANYSZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél egy remek, elkötelezett és szakmaszerető csapat tagja lenni?

Rendelkezel1-2 éves villanyszerelői tapasztalattal és B kategóriás jogosítvánnyal?

Amennyiben IGEN, akkor Téged keresünk!

Partnerünk a magyar villamosipari kivitelezés piacának meghatározó szereplője.

Tevékenységi köre felöleli a villamos ipari kivitelezés teljes szolgáltatási és kivitelezési feladatköreit, a tervezéstől kezdve, a kivitelezésen keresztül egészen a hosszú távú karbantartási feladatok elvégzéséig.

Tevékenységük nem csak egyszerű munkavégzés, munkatársaik szenvedélyesen szeretik szakmájukat és támogatják, megbecsülik egymást.

Az ő csapatukba keresünk jelenleg új kollégát az alábbi pozícióba:

A főbb feladatok az alábbiak lesznek:

  • Általános villanyszerelés
  • Helyszíni kivitelezés (kábelezés, tálcázás)
  • Elosztóberendezés gyártásban részvétel
  • Általános kisfeszültségű hálózaton karbantartási feladatok elvégzése
  • 0,4 kV-os elosztó berendezések karbantartása

Amit Partnerünk elvár Tőled:

  • Hasonló területen szerzett 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Tervrajzok olvasásában, értelmezésében való jártasság

Előny, de nem feltétel:

  • Kábelszerelői végzettség
  • ÉV-i és egyéb felülvizsgálói képesítés – Külön, fizetésen felüli díjazással!

Amit Partnerünk kínál:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • 13. havi fizetés, év végi bónusz

Munkaidő:

  • 07:00 - 16:00
  • Túlóra vállalása lehetséges.

Munkavégzés helye:

Pomáz és időszakos jelleggel magyarországi vidéki munkahelyek

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Szakmunka | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk közel 25 éve alakult családi vállalkozás, mely mára Magyarország meghatározó piaci szereplőjévé vált. Fő tevékenységi körük a hűtéstechnika villamos kivitelezése, ezen belül is elsősorban vezérlő és szabályozó szekrények gyártása. Később a hűtéstechnika mellett a technológiai vezérlő és áramelosztó berendezések készítésével és villamos kivitelezéssel bővítették vállalkozásukat, illetve a lakossági szférában is elkezdtek tevékenykedni. Dinamikusan fejlődő szakmai csapatuk keres új kollégát.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Szakmunka | Komárom-Esztergom megye

Partnerünk egy osztrák tulajdonban lévő, nemzetközi építőanyag-ipari konszern magyarországi leányvállalata. Tevékenységét innovatív építőipari termékek, vevőorientált szolgáltatások és dinamikus fejlődés jellemzi. Dorogi üzemükbe karbantartó csapatuk új tagját keresik az alábbi pozícióba.

A hirdetés lejár 26 nap múlva