IT SZAKÉRTŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Informatika, Telekommunikáció

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Szívesen dolgoznál a magyarországi piac egyik legnagyobb munkáltatójánál? Motivál egy olyan IT szakértői feladatkör, ahol komplex feladatokat láthatsz el (hardveres, szoftveres egyaránt), emellett szükség van a stratégiai gondolkodásodra is? Szívesen részt vennél egy igazán nagy volumenű projektben?
Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ!

A cég leányvállalataként működő szolgáltató központjuk IT üzletágába keresünk új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

IT SZAKÉRTŐ

Milyen feladatok várnak Rád?

  • MS környezetben Hardware, Software komponensek és perifériáik rendszerbe illesztése/tesztelése
  • Központi üzemeltetés  „AD” tartományi környezetben és management szoftverrel
  • Műszaki előkészítő/tervezői feladatok
  • Önálló optimalizált/automatizált disztribúciós csomagok készítése
  • Koordinációs feladatok ellátása
  • Operációs rendszerek, felhasználói szoftverek tesztelése/telepítése, szükség esetén szakértő szintű felhasználói support
  • A rendszerfelügyeleti szoftver üzemeltetése, tesztelése, telepítőcsomagok előállítása és terítése

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha rendelkezel az alábbiakkal:

  • Befejezett szakirányú felsőfokú végzettség, meglévő diploma
  • Legalább 3 éves nagyvállalati környezetben szerzett szakmai tapasztalat
  • MS Windows operációs rendszerek professzionális ismerete.
  • Önálló distribúciós csomag, illetve telepítő scriptek készítésében szerzett gyakorlat
  • MS Office szoftvercsomag ismerete
  • Számítógépek hardver-szintű ismerete
  • IP hálózatok professzionális ismerete
  • Alapfokú szakmai angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önállóság, megbízhatóság, fegyelmezett és precíz munkavégzés
  • Rendszerszemlélet, kreativitás, problémamegoldó képesség, proaktivitás, analitikus képesség, absztrakt gondolkodás

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Professzionális munkakörnyezetet Magyarország egyik legnagyobb munkáltatójánál
  • Izgalmas és sokoldalú feladatkört
  • Béren felül Cafeteriát

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Informatika, Telekommunikáció | Országos

Szívesen programoznál külföldi cég részére és vennél részt egy igazán érdekes, nagy kihívásokat tartogató projektben? Német szoftver- és hardverfejlesztő céghez keresünk bővülés céljából egy izgalmas, hosszú távú projektre a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 32 nap múlva