Junior Logisztikai Csoportvezető

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Alapfok szóban és írásban

Ügyfelünk több mint 20 éve működő 100%-osan magyar családi tulajdonban lévő kisvállalat, melynek fő profilja segédanyagok és termelési eszközök szállítása az elektronikai ipar számára.

Jelenleg a Magyarországon működő elektronikai gyártó nagyvállalatok beszállítója, de emellett nagy hangsúlyt fektet a kisebb, akár a gyártás területén kezdő vállalkozások kiszolgálására is. Ügyfelünk szerteágazó kapcsolatrendszerrel és sok éves szakmai tapasztalattal büszkélkedik az elektronikai iparban hazai és nemzetközi viszonylatban is.

Dinamikusan fejlődő logisztikai csapatukba keresünk most új kollégát

JUNIOR LOGISZTIKAI CSOPORTVEZETŐ

pozícióba.

Feladatok:

  • Logisztikai és raktári részleg napi munkájának koordinálása (6 fő),
  • Megrendelési, szállítási tervek készítése,
  • Kapcsolattartás beszállítókkal, vevőkkel,
  • Jelentések készítése, adatok szolgáltatása a vezetés részére,
  • Fuvarlevelek kiállítása és fuvarcégekkel történő kapcsolattartás,
  • Árajánlatok, megrendelések készítése és nyilvántartása,
  • Számlázás,
  • Szállítólevelek készítése,
  • Bejövő-, kimenő számlák nyilvántartása,
  • Kiszállítások adminisztratív előkészítése,
  • Partnerek adatainak nyilvántartása.

Elvárások:

  • Min. középfokú végzettség - preferáltan műszaki területen,
  • 2-3 év beszerzési vagy logisztikai területen szerzett tapasztalat,
  • Min. 1 év tapasztalat kisebb csapat vezetésében - akár koordinátorként,
  • Min. alapfokú angol nyelvtudás (főként írásban – rendelések megírásához).

Előnyök:

  • Elektronikai gyártásban szerzett tapasztalat.

Juttatások:

  • Szakmai és egyéni fejlődés lehetősége,
  • Szakmai tréningek és képzések,
  • Változatos munkafeladatok és hosszútávú munkahely várja az új munkatársat!

Munkavégzés helye:  Budapest, XVIII. kerület.

Munkaidő: Hétfőtől – péntekig 8:30-17:00.

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Bács-Kiskun megye

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonban lévő, családias hangulatú FMCG vállalatnál? Rendelkezel legalább 3 éves, FMCG szektorban szerzett stratégiai beszerzői tapasztalattal? Emellett már rendelkezel vezetői tapasztalattal is? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk Megbízónk számára! Megbízónk egy FMCG üzletlánc, amely a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata. Csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Baranya megye

Partnerünk belföldi tulajdonú, független vállalkozásként 39 éve tevékenykedik sikeresen az ipari automatizálás különböző területein. Tevékenységük kiterjed az ipari technológiák villamos tervezésére-kivitelezésére, hardver- és szoftverfejlesztésre, elektronikai készülékgyártásra, és vezető ipari szenzorgyártók kereskedelmi képviseletére. Megnövekedett belföldi és exportmegrendeléseinek teljesítésére, Pécs központi munkavégzési hellyel új munkatársat keres.

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Megbízónk vasúti felsővezeték építéssel, rekonstrukciós munkákkal foglalkozó vasúti társaság. Az alábbi munkakör betöltésére keres új kollégát:

A hirdetés lejár 8 nap múlva