NEMZETKÖZI KÖZÚTI SZÁLLÍTMÁNYOZÁSI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. Egy német tulajdonban levő cégcsoportnak a tagja amely a nemzetközi logisztika világának egyik legfontosabb szereplője.

A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról.
Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen.
Csapatukba keresünk új kollégát

pozícióba.

Milyen feladatok várnak rád?
  • Ügyfélszolgálati csoport irányítása
  • Kapcsolattartás a megbízókkal, társosztályokkal, külföldi irodákkal
  • Ügyfél reklamációk kezelése, kiemelt megbízók kezelése, telefonkonferenciák lebonyolítása
  • Teljesítmények folyamatos monitorozása
  • Ügyfél elégedettség érdekében intézkedések meghozatala, javaslattétek a folyamatok optimatizálására
  • Napi riportok készítése
Elvárások melyekkel rendelkezned kell:
  • Felsőfokú vagy szakirányú képesítés
  • Legalább 3 éves tapasztalat szállítmányozás, gyűjtőszállítmányozás területén
  • Magabiztos folyékony angol nyelvtudás szóban és írásban (a napi munkavégzéshez elengedhetetlen)
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő, szervező készség
  • Rugalmasság
Amit biztosítunk:
  • Versenyképes fizetés
  • Prémium
  • Biztos munkahely, amire hosszú távon lehet számítani
  • Kiváló munkahelyi légkör, remek csapat, modern irodai környezet
  • Karrierlehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós
Munkaidő:
  • Hétfőtől péntekig napi 8 óra, 7.30-9.00 óra közt rugalmas munkakezdés
Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!