ÁRUKIADÓ-RAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Fizikai, Segéd, Betanított munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy igazán családias, összetartó és jó hangulatú csapat tagja lenni?

Szívesen bővítené tapasztalatait egy támogató, fiatalos környezetben, ahol megbecsülik a munkáját?

Amennyiben IGEN a válasza a fenti kérdésekre, ez a lehetőség Önnek szól!

Partnerünk egy folyamatosan bővülő, termény és építőanyag kereskedelemmel foglalkozó vállalat, amely immár 30 éve áll a vásárlók szolgálatában. Bővülő csapatunkba keresünk jelenleg új munkatársat az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok:

  • A raktárak és a telephely kiemelkedő rendezettségének kialakítása és fenntartása
  • A vevők szakszerű, gyors, udvarias kiszolgálása (A munka körülbelül felét teszi ki!)
  • Beérkező áruk átvétele, ellenőrzése
  • Targoncával és egyéb munkagépekkel való anyagmozgatás (könnyű, és alkalmanként nehezebb fizikai munka is!)
  • Leltározásban történő aktív részvétel

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
  • B kategóriás jogosítvány
  • Nagyfokú rendszeretet, és strukturális gondolkodás
  • Udvariasság, segítőkészség
  • Precízitás és megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány
  • Építőanyag ismeret

Amit kínál a cég:

  • Jutalékos mozgó bér, forgalom utáni bónusz
  • Bérezés: nettó 240 000 Ft-tól, tapasztalat és megegyezés függvényében
  • Munkába járás támogatása (15 Ft/km)
  • Év végi bónusz
  • Fiatalos munkakörnyezet
  • Fizetett ebédidő
  • Céges rendezvények
  • Szakmai továbbképzések, oktatások
  • Munkaruházat biztosítása
  • Kedvezményes építőanyag vásárlási lehetőség

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő, 1 műszakos munkarendben (H-P: 07:00-17:00; Szombat: 07:-12:00)
  • Minden 3. szombat szabad.

Munkavégzés helye:

Nagykőrös, Csongrádi út 19.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával: