TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ(NYUGAT MAGYARORSZÁG)

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Vas megye Zala megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ágazatában piacvezető kereskedelmi nagyvállalat keres dinamikusan fejlődő csapatába új vezető munkatársat az alábbi pozícióba:

TERÜLETI ÉRTÉKESÍTÉSI VEZETŐ
(NYUGAT – MAGYARORSZÁG)

Feladatok
  • A területed éves üzleti terveinek elkészítése (forgalom, személyzet, expanzió)
  • A hozzád tartozó 8-10 kereskedelmi egység működésének koordinálása és eredményességének ellenőrzése
  • Saját csapatod kiválasztása, betanítása, irányítása és fejlesztése
  • A vállalat értékesítési politikájának és a felső vezetés elvárásainak megvalósítása
  • Piac- és konkurenciaelemzés
  • Projekt és folyamatfejlesztés
Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség/főiskolai vagy egyetemi diploma
  • Legalább 3-5 éves kereskedelmi és/vagy logisztikai területen – nagylétszámú csapat irányításban - szerzett vezetői gyakorlat
  • Projektvezetésben szerzett gyakorlat
  • Kimagasló problémamegoldó és szervezőkészség
  • Kiváló kommunikáció, jó kapcsolatépítési készség
  • Magabiztos, cél- és eredményorientált személyiség
  • Erős felhasználó szintű számítógépes ismeretek

Amit Partnerünk kínál a munkádért cserébe:
  • Havi bruttó 1.000.000 Ft, Céges autó (magánhasználatra is), felsőkategóriás mobiltelefon, laptop
  • 4-6 hónapos betanítási program
  • Stabil, több országban működő nagyvállalat
  • Önálló munkavégzés és döntéshozatal
Preferált munkavégzési hely:
  • Nyugat – Magyarország
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Pest megye

Ügyfelünk az egyik legismertebb magyar édesipari gyártó és kereskedelmi cég. Történetünk az 1900-as évek elején kezdődött, mikor egy lelkes, cukrásznak tanuló fiatal eltanulta a marcipán készítésének mesterségét. Az évek elteltével kreativitása egyre jobban kibontakozott és szenvedélye nem csak családjára, de az egész cukrász mesterségre nagy hatást gyakorolt. Generációk generációra emlegetik a mai napig is a nevét… hiszen ha marcipánról és művészetről együtt van szó, mindenkinek egy dolog jut eszébe… Pilisvörösvári üzemükbe keresik új kollégájukat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Megbízónk több országban jelenlévő, hazai piacon meghatározó szerepet betöltő kereskedelmi nagyvállalat. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Veszprém megye

Partnerünk kereskedelmi területen tevékenykedő, dinamikusan növekvő, több országban jelenlévő nagyvállalat. Jelenleg az alábbi pozícióba keresnek új munkatársat:

A hirdetés lejár 19 nap múlva