GASZTRONÓMIAI ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ (DUNÁNTÚL)

Munkavégzés helye: Fejér megye Győr-Moson-Sopron megye Somogy megye Vas megye Veszprém megye Zala megye

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretne egy megbízható, nagy múltú cég együttműködő tagja lenni, olyan termékeket képviselni, amit a fogyasztók és a partnerek is jól ismernek és nagyra becsülnek?
Van már értékesítési tapasztalata?
Akkor jelentkezzen a Törley Pezsgőpincészet Kft. belföldi értékesítési csapatához.

Az alábbi régióba keresünk jelenleg:
Dunántúl (Veszprém környéki lakóhely) az alábbi megyék meghatározott részein:
Veszprém, Somogy, Vas, Zala, Fejér, Győr-Moson-Sopron megye

A megadott régióba keresett pozíció:

GASZTRONÓMIAI ÉRTÉKESÍTÉSI KÉPVISELŐ
Feladatok:
  • Megadott túraterv szerinti vendéglátó egységek lelátogatása, a cég által megadott elvárások alapján
  • Riportok készítése (napi, heti, havi)
Amit várunk:
  • 3 év tapasztalatot FMCG értékesítési területen
  • Középfokú végzettséget
  • B kategóriás vezetői engedélyt
  • Számítógépes ismereteket
  • Kiváló kapcsolatteremtő és magas szintű tárgyalási készséget
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képességet
  • Eredményeket, amellyel a csapat munkáját is segíti
  • Önálló munkavégzési képességet és felelősségvállalást a mindennapi döntésekben
Előnyként értékeljük:
  • Ital kategóriában – gasztronómiában – szerzett értékesítési tapasztalat
  • CRM-rendszer ismerete
Amit kínálunk:
  • Versenyképes bérezési csomagot
  • Személyautót, telefont, tabletet, laptopot a munkavégzéshez
  • Stabil vállalati hátteret
  • Változatos, kihívásokkal teli munkát
  • Egy családias környezetet, jó csapat szellemet
  • Szakmai fejlődést
Munkavégzés:
  • A megadott dunántúli régióban, esetenkénti budapesti bejárással a központba

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Szeretne egy megbízható, nagy múltú cég együttműködő tagja lenni, olyan termékeket képviselni, amit a fogyasztók és a partnerek is jól ismernek és nagyra becsülnek? Van már értékesítési tapasztalata? Akkor jelentkezzen a Törley márkát forgalmazó megbízónk belföldi értékesítési csapatához. Az alábbi régióba keresünk jelenleg: Észak-Kelet Magyarország (Eger környéki lakóhely) az alábbi megyék meghatározott részein: Borsod, Heves, Jász-Nagykun, Pest megye A megadott régióba keresett pozíció:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

A hirdetés lejár 10 nap múlva