HR MUNKATÁRS (TOBORZÁSI ÉS KÉPZÉSI TERÜLET)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: HR, Munkaügy

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Reméljük, hogy tetszeni fog, amit kiírásunkban olvasol, magadra ismersz majd és az álláshirdetés végén vígan fogsz rábökni a jelentkezem gombra.
Most saját csapatunkba keresünk új kollégát a következő pozícióba:

Először egy kicsit magunkról:

A Beck & Partners Kft. immáron 10+ éve tevékenykedik a piacon, toborozzuk a munkavállalókat partnereinknek, vagy éppen levadásszuk azt, akit kell. Szigorúan jó értelemben! :) Hosszútávon szeretnénk egy multit megszégyenítő belső toborzási és képzési rendszert felállítani, ehhez pedig Rád van szükségünk!

Milyen feladatok várnak majd rád?

  • belső munkatársainkat kell majd toboroznod – nagy bővülés alatt áll szervezetünk és jó ideig nem tervezünk lassítani
  • Az elmaradhatatlan toborzással kapcsolatos teendők:
  • álláshirdetések megírása, bejelentkezők előszűrése
  • szükség esetén jelöltadatbázisokban szakemberek felkeresése, állásértesítő hírlevelek kiküldése
  • linkedin zsonglőrködés mester szinten
  • előszűrő telefonos – olykor személyes interjúk lebonyolítása
  • Másik nagy szelete a feladatkörödnek a következő lesz:
  • az új belépők betanításában is részt kell majd venned – segítened nekik a beilleszkedésben és gyors fejlődésben
És pontosan mit is kérünk tőled?
  • toborzásban szerzett minimum 2-3 éves tapasztalatot (vállalati és ügynökségi oldalról is jöhetsz)
  • felsőfokú végzettséget bármilyen szakon
  • angol nyelv ismeretét minimum középfokon szóban és írásban egyaránt
  • proaktív személyiséget
  • komplex gondolkodást
  • nyitottságot az új dolgokra
Mit fogunk mi adni cserébe?

  • új kihívásokat és változatos feladatokat – viccen kívül! Egyrészt saját csapatunk folyamatos bővítését kell majd teljes körűen menedzselned, másrészt aktívan részt kell venned az általad toborzott kollégák szakmai betanításában és mentorálásában
  • a fenti feladatokhoz természetesen kapsz majd támogatást egy gyakornok és egy profi toborzó személyében
  • szokásos sablon dolgokat sem hagyhatjuk ki: alapfizetés + cafeteria + bónusz + bejárás támogatása (távolsági bérlet)
  • menő irodában dolgozhatsz majd a fentebb említett jó fej csapattársaiddal a XI. kerületi Bártfai utcában
  • ha pedig otthonról szeretnél dolgozni pár nap egy héten, abban sem fogunk megakadályozni
  • mindezeken kívül rendszeres csapatépítők (ahogy a helyzet engedi), gyümölcsnapok, évfordulók/névnapok/születésnapok megünneplése sem marad el
Ha eddig eljutottál, akkor valószínű érdekel is a lehetőség.

Mi fog történni veled miután jelentkeztél?

Nem kell megijedned előre, de fogunk tőled kérni egy kis feladatot majd a telefonos egyeztetést követően. Ha pedig jól sikerül a feladatod egyeztetünk Veled egy időpontot – direkt nem fogjuk interjúnak hívni – egy rövid beszélgetésre leendő csapattársaiddal (szám szerint kettővel, név szerint Somival és Rékával) utána pedig bemutatunk Téged az ügyvezetőnknek is. Egész egyszerű nem?
Innentől kezdve pedig sok sikert kívánunk, reméljük hogy Veled is találkozhatunk (ha bátrabb vagy) személyesen vagy online! Visszajelzést pedig minden esetben adunk neked, ha nem Téged választottunk - akkor is.