GÉPLAKATOS /GÉPSZERELŐ CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk komplex sütőipari megoldásokat biztosít

partnerei számára. Új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba:

GÉPLAKATOS / GÉPSZERELŐ CSOPORTVEZETŐ
Feladatok:

  • Csomagolóüzemi gépek, berendezések állapotának felmérése, és tervezett karbantartása: élelmiszeripari extruderek, csomagológépek, szállítópályák, raklapkezelők, szivattyúk, kapcsolódó technológiai szerelvények
  • Tárolótartályok, csővezetékek, szelepek, szabályozó szelepek állapotának felmérése, javítás előkészítése, elvégzése
  • Időszakos segítség szeparátorok, energetikai és szennyvízkezelő berendezések, nagy méretű folyadéktechnológiai berendezések, hajtóművek, biogáz üzem állapotának felmérésében, javítás előkészítésében illetve elvégzésében
  • Nagyobb javítások, felújítások koordinálása, ennek során pár fős csapat irányítása
Elvárások:

  • Gépszerelő/ géplakatos végzettség
  • Hasonló területen (csomagológépek, szállítópályák) karbantartási munkáiban szerzett sok éves tapasztalat
  • Szeparátorok, energetikai és szennyvízkezelő berendezések, nagy méretű folyadéktechnológiai berendezések, hajtóművek, biogáz üzem karbantartásában szerzett tapasztalat
Juttatások:

  • Versenyképes fizetés + Éves bruttó 360 000 HUF cafetéria keret + önkéntes pénztári befizetés a besorolási bér nettó 3%-a
  • Bejárási támogatás /utazási költségtérítés
  • Biztos munkahely, hosszú távú munkalehetőség
Munkaidő:

Hétfőtől péntekig 7-15 óráig

Munkavégzés helye:

Budapest, XXII. (jól megközelíthető helyen)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Bács-Kiskun megye

Partnerünk 30 éve foglalkozik mezőgazdasági gépek forgalmazásával, pótalkatrész ellátással, valamint az értékesített gépek teljes körű szervizelésével. Professzionális szerviz csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Szakmunka | Borsod-Abaúj-Zemplén megye

Megbízónk országos lefedettséggel működő, mezőgazdasági gépeket forgalmazó vállalkozás. Jó hangulatú, bővülő csapatába keresünk hasonló területen tapasztalattal rendelkező szervizszakembert az alábbi pozícióba, akár azonnali kezdéssel:

A hirdetés lejár 11 nap múlva