SENIOR MÉDIATERVEZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing, PR, Média

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Motivál téged a változatos ügyfélkör és egy-egy izgalmas projekt? Többéves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen (médiaügynökségnél)?

Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk!Ügyfelünk egy komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség. Folyamatosan bővülő, innovatív csapatukba keresünk minimum 4 éves szakmai tapasztalattal rendelkező új munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

Milyen feladatok várnak Rád?

Tervezőcsoport ügyfélkörének napi szintű kiszolgálása, taktikai médiatervezés és vásárlás, teljes körű médiakampány menedzsment:

  • Stratégiai és taktikai médiatervek készítése ügyfelek részére, prezentációk tartása
  • Ügyféligények képviselete a médiatulajdonosok felé
  • A médiakampányok teljesülésének ellenőrzése
  • Versenytársak, médiapiac, médiakampányok elemzése
  • Kapcsolattartás a médiumok képviselőivel, az ügyfelekkel, kreatív ügynökségekkel, illetve a cégen belüli PPC divízióval

Testhezálló számodra a pozíció, amennyiben:

  • Minimum 4 éves tapasztalattal rendelkezel ATL marketingkommunikációs területen
  • Médiaügynökségnél szerezted szaktudásodat
  • Átfogó piacismerettel rendelkezel és alapos a szaktudásod a médiajog és a reklámjog területén
  • Naprakészen ismered a kommunikációs- és médiatrendeket
  • Iparági szoftverek teljes körű ismeretével rendelkezel (WDBA2, Arianna/Kite, e-Gemius, Adex)
  • Alapos Excel tudással rendelkezel
  • Analitikus gondolkodásmóddal rendelkezel, nyitott vagy a tanulásra, fejlődésre
  • Ügyfélközpontú vagy, jó kommunikációs és prezentációs készségekkel, ezen felül magas a problémamegoldó és konfliktuskezelő képességed
  • Felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkezel
  • Középfokú az angol nyelvtudásod
  • Csapatvezetői ambícióid vannak

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • Versenyképes fizetés
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, utazási támogatás, céges telefon és laptop

Munkavégzés helye: Budapest, II. kerület frekventált része

Hasonló pozíciók

Marketing, PR, Média | Pest megye

WHO WE ARE: Our partner is the largest recipe sharing community in the world and they believe they can build a better world through encouraging even more people to cook. Today they are helping more than 100 million people each month. Now we are currently looking for a new team member for the following position COMMUNITY MANAGER (Romanian)

A hirdetés lejár 15 nap múlva

Partnerünk Európa egyik legnagyobb zenei fesztiváljává nőtte ki magát az évek során. Több mint 100 nemzet képviselteti magát minden évben és bár a zene áll a központban, a művészet is kulcsszerepet játszik. Jelenleg bővülő csapatukba keresünk új munkatársat.

A hirdetés lejár 21 nap múlva
Marketing, PR, Média | Budapest

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonú reklámügynökségnél? Rendelkezel legalább 2-3 éves, marketingkommunikációs területen szerzett tapasztalattal, senior pozícióban? Motivál téged a változatos ügyfélkör és az előrelépési lehetőség? Emellett szívesen részt vennél a kreatív ötletelésben is? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen erre a pozícióra téged keresünk! Mit lehet tudni Megbízónkról? Partnerünk egy 100%-ban magyar tulajdonú, média-, reklám-, és PR ügynökség. Bővülő ügyfélkapcsolati csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 22 nap múlva