WMS SUPPORT ENGINEER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest Külföld

Munkaterület: Szállítás, Beszerzés, Logisztika

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Felsőfok szóban és írásban

Szeretnél egy multinacionális vállalatnál dolgozni? Szívesen lennél egy teljes új, innovációs csapat tagja? Van affinitásod olyan munkavégzésre, ahol egy hetet Budapesten, egy másikat pedig külföldön töltesz?

Ha a fentiekre a válaszod igen, ez a TE POZÍCIÓD!

Partnerünk olyan különleges szakembert keres, aki elképzeli és meg is valósítja az új ötleteket, az alábbi pozícióba:

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Innovációs projektek támogatása
  • Új üzleti projektek támogatása a raktár (át) tervezésében, felszerelésében és az erőforrások számításában
  • Az ügyféladatok megértése és elemzése, ezek érthető folyamat leírásokká tétele
  • Robusztus és műszakilag megvalósítható logisztikai megoldások tervezése az új üzletágak számára a raktározás területén
  • Projektmenedzsment támogatása
  • Naprakész ismeretek megszerzése az új folyamatokról, informatikai rendszerekről vagy a piaci trendekről
Követelmények:
  • Felsőfokú végzettség logisztikai vagy műszaki területen
  • Legalább 1-3 éves tapasztalat logisztikai mérnök vagy projekt management területen
  • Felsőfokú angol nyelvtudás
  • Tapasztalat a WMS rendszerek területén
  • Elemző gondolkodásmód
  • Gyakorlati mentalitás
  • Nyitottság más kultúrák felé
  • Utazási hajlandóság
  • MS Office készségek
Juttatások:

  • Bónusz lehetőség
  • Cafeteria
  • HO lehetőség
  • Utazási/külföldön történő munkavégzés esetén lakhatási költségtérítés
  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér

Egyéb: A munkavégzés részben Budapesten, részben külföldön történik. (1 hetes váltásokban)

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, angol nyelvű önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Szállítás, Beszerzés, Logisztika | Budapest

Szeretne hosszú távon elhelyezkedni a világ egyik legnagyobb ipari beszállító cégénél? Olvasson tovább, ez a pozíció Önnek szól! Külföldi érdekeltségű, szerszám nagykereskedelmi vállalat új munkatársat keres az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 8 nap múlva

Partnerünk egy 24 fős, 100%-ban magyar tulajdonú vállalkozás; 1991 óta jelentős szereplő az irodai és 3D nyomtatók hazai piacán. A kereskedelmi osztályuk bővülése miatt új munkatársat keresünk számukra LOGISZTIKAI ÉS KÉSZLETGAZDÁLKODÁSI ÜGYINTÉZŐ pozícióba, teljes 8 órás, vagy 6 órás részmunkaidőben.

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Megbízónk egyszemélyes cégből, közel egy évtized alatt Magyarország piacvezető kosárlabda termékekkel foglalkozó üzletévé vált. Titkuk a szakértelem és hozzáállás. Nekik ez nem munka, inkább hobbi. Csapatukba keresünk az alábbi pozícióba kollégát:

A hirdetés lejár 21 nap múlva