AFTER SALES VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk 1995 óta meghatározó szereplője a magyar felületkezelési szakmának.

A technológia teljes vertikumát egyedüliként tudják nyújtani Magyarországon. Ügyfeleik számára segítséget biztosítanak a meglévő technológiák gazdaságos és szakszerű üzemeltetéséhez, illetve az új beruházások előkészítéséhez, meghatározásához is. Minden rendszerüket egyéni igényekre szabva terveznek meg és telepítik a beruházó telephelyén.

Csapatuk élére keresünk új munkatársat

pozícióba.

Feladatok:

  • After sales csapat napi munkájának koordinálása
  • Folyamatos kommunikáció a beszállítókkal és a kiemelt ügyfelekkel
  • Vevők kiszolgálása és folyamatos informálása
  • Szerviz csapat operatív támogatása és kontrollálása
  • Készletfigyelés, áruk beszerzésének megszervezése és koordinálása

Elvárások:

  • Legalább 3 éves tapasztalat after sales/műszaki csapat irányításában
  • Vezetői készségek és kvalitások, határozott kiállás
  • Angol nyelv erős, kommunikáció képes ismerete szóban és írásban is
  • Kiváló kommunikációs képességek
  • Alapszintű gazdasági ismeretek

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag
  • Céges autó
  • Stabil céges háttér

Munkavégzés helye:

  • Budapest, 22. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 40 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata Pest megyében. A gyártócég termékeit az autóipar hasznosítja. Jelenleg csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: 1-3 év hasonló tapasztalattal rendelkező jelöltek mellett, pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A magyar leányvállalat 20 éve alakult, már évek óta piacvezető a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújt. Termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik. Folyamatos növekedésüknek köszönhetően, a budapesti telephelyükre keresünk új csapattagot, az alábbi pozícióba: MŰSZAKI KOORDINÁTOR Szakmai betanítása garantált, hogy teljeskörűen megismerhesse a területet! MŰSZAKI DIPLOMÁS PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS SZÍVESEN VÁRJUK!

A hirdetés lejár 19 nap múlva