AUTOMATIZÁLÁSI TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Autóipari, elektronikai alkatrészek gyártására és fejlesztésére szakosodott partnerünk részére keresünk

Automatizálási technikus

munkakörbe új kollégát 3 műszakos munkarendbe.

Termékeiket a járművek legmodernebb információs rendszereiben használják.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Feladatok:
  • Automata termelő gépek beállítása és üzemeltetése
  • Automata gépeken felmerülő napi hibák feltárása és elhárítása
  • Új termékek bevezetésében való részvétel
Elvárások:
  • Minimum középfokú műszaki végzettség(gépésztechnikus, automatizálási technikus, fűtésszerelő technikus) esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk VAGY
  • Releváns tapasztalat esetén nem elvárás a szakirányú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Műszaki beállítottság
  • Pontos, precíz munkavégzés
Előny:
  • Angol/német nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány megléte(amennyiben nem jászberényi lakos vagy nem megoldható a bejárás a céges buszjárattal)
Amit a cég kínál:
  • Piacképes alapfizetés
  • Teljesítmény prémium (br. 59.600 forint /hónap)
  • Jelenléti bónusz (br. 24.000 forint /hónap)
Munkavégzés helye:
  • Jászberény

Munkaidő:

  • 3 műszakos munkarend

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Ügyefelünk egyedi nyílászáró igények tervezésével, gyártásával kivitelezésével foglalkozik. Projektek teljeskörű spektrumban történti ajánlati előkészítésére keresünk számukra munkatársat az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 27 nap múlva
Gyártás, Termelés | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ pozícióba 3 műszakos munkarendbe.

A hirdetés lejár 23 nap múlva