TECHNOLÓGUS/MINŐSÉGELLENŐRZÉSI PROJEKTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Építőipar, Ingatlan

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Magyarország legnagyobb épület-és építőanyag-ipari
minőségellenőrző innovációs intézménye.

Építési termékek vizsgálatait, műszaki értékelését és tanúsítását látják el.

A Mérnöki Szolgáltatások Igazgatósága új kollégával bővítené csapatát

TECHNOLÓGUS/ MINŐSÉGELLENŐRZÉSI PROJEKTVEZETŐ

pozícióban.
Feladatok:
  • Technológiai utasítások, mintavételi és megfelelőség igazolási tervek megírása
  • Ellenőrzése, véleményezés előkészítése, kiküldése az illetékesek felé
  • Munkaterület bejárása, műszaki ellenőrzés, minőségügyi feladatok ellátása
  • Értekezletek összehívása, nyilvántartások vezetése, jegyzőkönyvek készítése
  • Együttműködés a kapcsolódó egységekkel; kapcsolattartás a Megbízókkal, ellenőrzött vállalkozókkal

Szakmai elvárások, hozzáértés:
  • Felsőfokú építész vagy építőmérnök végzettség
  • Minimum 5-10 év kivitelezési (magas vagy mélyépítés) területen szerzett munkatapasztalat
  • Minőségbiztosítási területen szerzett tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
  • Jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság
  • Önálló, precíz munkavégzés, projektszemléletet, proaktívitás

Előnyt jelent:
  • Technológiai utasítások, mintavételi és megfelelőség igazolási tervek megírásában, szerkesztésében szerzett munkatapasztalat

Juttatási csomag:
  • Cafetéria
  • Egészségbiztosítás
  • Üdülési és sportolási lehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:
  • Budapest I. kerület

Amennyiben szeretné megpályázni az állást, töltse fel frissített önéletrajzát a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Baranya megye

Partnerünk vezető szerepet tölt be a vízépítés, a vízgazdálkodás, illetve a környezetvédelem területein. Vízépítési projektekkel foglalkozó műszaki csapatukba keresünk most szakembert.

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Magyar építőipari kivitelezéssel foglalkozó partnerünk tevékenységi köre főként a közbeszerzések területére terjed ki, ezzel párhuzamosan szívesen építenek, felújítanak befektetőknek és magánszemélyeknek egyaránt. Most több új projektjük is nyílik, aminek az élére keresnek új kollégákat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 18 nap múlva