SZERVIZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk piacvezető az elektronikai összeszerelési szolgáltatások területén. Leggyorsabban bővülő berendezés és fogyóeszköz forgalmazó Közép- és Kelet-Európában. Több mint 40 éve alapították Londonban, azóta pedig további 7 országban is képviseltetik magukat.

Jelenleg bővülő csapatukba keresünk új munkatársat

pozícióba.
Feladatok:
  • Ügyfelek számára a rendelt gépek helyszínen történő telepítése
  • Alkalmazottak betanítása, tréningelése
  • Szerviz, illetve karbantartási feladatok ellátása
  • Folyamatos, szoros kapcsolattartás a partnerekkel, tanácsadás számukra
  • Szükséges alkatrészigények felmérése, rendelések leadása
  • Pozícióhoz tartozó adminisztráció elvégzése, riportálás
Elvárások:
  • Műszaki végzettség
  • Angol nyelv erős, kommunikáció képes ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan
  • Erős kommunikációs képességek
  • Precíz, rugalmas, közvetlen és megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Versenyképes alapbér
  • Bónuszrendszer
  • Stabil céges háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest 18.kerület, partnerek látogatása országosan

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 57 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Országos

Tapasztalt erősáramú villamosmérnök vagy, aki az évek során elmélyített szakmai tudását most szívesen kamatoztatná egy speciális és izgalmas területen itthon és a környező országokban is? Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely az erőművi és hajózási piacon tölt be meghatározó szerepet. A vállalat 70 országban, közel 200 helyszínen van jelen világszerte. Jó hírünk van, mert most a hazánkban folyamatosan bővülő nagyszerű szervizes csapatukba keresnek senior szakembert az alábbi pozícióba: SENIOR VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás, vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

A hirdetés lejár 20 nap múlva