SZERVIZMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Mérnöki, Műszaki területek

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk piacvezető az elektronikai összeszerelési szolgáltatások területén. Leggyorsabban bővülő berendezés és fogyóeszköz forgalmazó Közép- és Kelet-Európában. Több mint 40 éve alapították Londonban, azóta pedig további 7 országban is képviseltetik magukat.

Jelenleg bővülő csapatukba keresünk új munkatársat

pozícióba.
Feladatok:
  • Ügyfelek számára a rendelt gépek helyszínen történő telepítése
  • Alkalmazottak betanítása, tréningelése
  • Szerviz, illetve karbantartási feladatok ellátása
  • Folyamatos, szoros kapcsolattartás a partnerekkel, tanácsadás számukra
  • Szükséges alkatrészigények felmérése, rendelések leadása
  • Pozícióhoz tartozó adminisztráció elvégzése, riportálás
Elvárások:
  • Műszaki végzettség
  • Angol nyelv erős, kommunikáció képes ismerete
  • Felelősségteljes munkavégzés csapatban és önállóan
  • Erős kommunikációs képességek
  • Precíz, rugalmas, közvetlen és megbízható személyiség
  • B kategóriás jogosítvány
Amit kínálnak:
  • Versenyképes alapbér
  • Bónuszrendszer
  • Stabil céges háttér
Munkavégzés helye:
  • Budapest 18.kerület, partnerek látogatása országosan

Amennyiben érdekeli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki, Műszaki területek | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás, vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

A hirdetés lejár 43 nap múlva
Építőipar, Ingatlan | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. Több új projekt is nyílik most náluk, így csapatukba keresünk új kollégát automatika kivitelezések lebonyolítására, az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Mérnöki, Műszaki területek | Heves megye

Partnerünk, egy gyöngyösi gyártó vállalat az elmúlt 30 évben nyújtott teljesítményével elérte azt, hogy azon kevés piaci szereplők közé tartozik, akik vezető szerepet töltenek be a speciális, nanokristályos mágnesmagok globális piacán. A több, mint 350 főt foglalkoztató cég termékei induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben. A termékfejlesztés mindig is sarkalatos pont volt a cég életében, ezért R&D részlegükre jelenleg is várják új csapattársaikat az alábbi pozícióban:

A hirdetés lejár 25 nap múlva