VEVŐSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ (FMCG SZEKTOR)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Ügyfél-, Vevőszolgálat

Elvárt végzettség: Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk osztrák tulajdonú, Európa egyik vezető gyümölcsfeldolgozó, gyümölcslégyártó és forgalmazó vállalatcsoportja. Céljaik elérésében a folyamatos technológiai fejlesztés mellett munkatársaik szaktudására, tapasztalatára támaszkodnak.

A cégcsoport magyarországi leányvállalata dinamikusan fejlődő, fiatalos csapatába keresünk új munkatársat

VEVŐSZOLGÁLATI CSOPORTVEZETŐ

pozícióba.
Feladatok:
  • Vevőszolgálati csoport feladatainak koordinálása, menedzselése
  • Termékek értékesítésének operatív támogatása, a belföldi kiszállítások mindennapi zavartalan lebonyolításához szükséges feladatok elvégzése
  • Vevői kapcsolattartás saját ügyfélkörrel, rendelésekhez kapcsolódó napi ügyintézés
  • Kapcsolattartás és folyamatos információáramoltatás a társosztályokkal (pl. raktár, pénzügy, marketing), logisztikai szolgáltatókkal (pl.külső raktárak, szállítmányozók)
  • Készletfigyelés, készletoptimalizálás, termeléstervezésben aktív részvétel
  • Kiszállítások nyomon követése, reklamációkezelés
  • A vevőszolgálati tevékenység struktúráinak és folyamatainak állandó optimalizálása, irányító és ellenőrző rendszerek biztosítása és fejlesztése
  • Havi/heti riportok, statisztikák összeállítása
Elvárások:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Erős, kommunikáció képes angol nyelvismeret
  • Legalább 2 éves szakmai tapasztalat FMCG területen
  • MS Office (főként Excel) felhasználó szintű ismerete
  • Ügyfélorientált szemlélet
  • Vállalatirányítási rendszer ismerete
  • Önálló munkavégzés, precizitás, felelősségtudat
  • Csapatmunkára való képesség, terhelhetőség
Juttatások:
  • Versenyképes alapbér és juttatási csomag, egészségbiztosítás
  • Szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Kiemelkedő teljesítmény díjazása
Munkavégzés helye:
  • Budapest 17. kerülete - Tömegközlekedéssel könnyedén megközelíthetőek (Keleti, Örs vezér tér felől többféle járattal)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfél-, Vevőszolgálat | Budapest

Our partner is a worldwide well-known, multinational company in the service sector providing solutions for their clients. They have around 100 employees in the region. We are currently looking for a WARRANTY SUPPORT SPECIALIST with fluent FRENCH AND ENGLISH knowledge for their office located in Budapest.

A hirdetés lejár 12 nap múlva

Our partner is a worldwide well-known, multinational company in the service sector providing solutions for their clients. They have around 100 employees in the region. We are currently looking for a WARRANTY SUPPORT SPECIALIST with fluent GERMAN AND ENGLISH knowledge for their office located in Budapest.

SSC, Üzleti támogatás | Budapest

Ügyfélszolgálati területen szerzett tapasztalatot? Szereti, ha az ügyfelek részéről felmerülő problémákra ideális megoldást kínálhat? Fontos Önnek, hogy elégedett ügyfelei legyenek a vállalatnak? Akkor ez a lehetőség most Önnek szól! Partnerünk közel 120 éves múltra visszatekintő német családi tulajdonban lévő vállalat. A vállalat konyhai, textil- és padlóápolási háztartási készülékek gyártására összpontosít, valamint ipari üzemekben, illetve egészségügyi intézményekben használandó készülékeket is készít . A vállalat olyan termékeket kínál ügyfeleinek, amelyek a hosszú élettartam, a teljesítmény, a kezelési kényelem, az energiahatékonyság, a design és a szerviz terén a magas színvonalat képviselik. Ügyfélszolgálati csapatuk erősítése céljából keresnek most új munkatársat.

A hirdetés lejár 26 nap múlva