PÉNZÜGYI MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnercégünk több száz minőségi bérlakás, valamint kereskedelmi ingatlan tulajdonosa Budapesten. Jelenleg új munkatársukat keressük az alábbi munkakör betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő számlák és hozzá kapcsolódó bizonylatok (szerződések, teljesítésigazolások, árajánlatok) alaki, formai, tartalmi ellenőrzése, jogszabályoknak való megfeleltetése
  • Folyamatos folyószámla egyeztetés
  • Kimutatások, nyilvántartások, elszámolások készítése, frissítése
  • Cash-flow számítások készítése
  • Utalások indítása
  • Bankszámlakivonatok feldolgozása
  • Könyvelési iratanyag összekészítése, átadása
  • Kapcsolattartás a könyveléssel és a partnerek pénzügyi területeivel
  • Kifogásolt, hibás számlák kezelése
  • Szerződések készítése, ellenőrzése (elsősorban kölcsönszerződések, engedményezési megállapodások, stb.)
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pénzügyi-számviteli végzettség
  • Minimum 2-3 éves pénzügyi-számviteli ügyintézői tapasztalat
  • MS Office programok magabiztos ismerete
  • Angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Önálló, precíz, felelősségteljes munkavégzésre való képesség, ugyanakkor együttműködési készség, csapatmunkában való részvétel

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • Tapasztalat külföldi pénzintézetekkel való együttműködésben
  • SAP felhasználói szintű ismerete

Amita cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszútávú, biztos munkahely
  • Magán egészségbiztosítás minden kollégának
  • Meleg ebéd (választható menüből)
  • Jó hangulatú, kellemes légkör

Munkavégzés helye:

1095 Budapest, Nádasdy utca 15/b

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, az alábbi gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Partnerünk Csapata a kreatív építész tervezői és a precíz mérnöki területeket ötvözve magas szintű szolgáltatást nyújt nemzetközi és hazai megrendelői számára az építészeti generáltervezés, építőipari projektmenedzsment és generálkivitelezés területeken. Számukra keresünk most új kollégát budapesti székhelyükre PÉNZÜGYI ASSZISZTENS pozícióba. Ha úgy érzed, hogy tudsz azonosulni velük és szívesen támogatnád a Back Office csapatuk munkáját, akkor csatlakozz hozzájuk! Cégükről: Képzelj el egy rendkívüli ütemben fejlődő, innovatív gondolkodású, több mint 70 fős, lendületes, nemzetközi csapatot, ahol a szervezetfejlesztéssel és a professzionális HR ügyekkel kapcsolatban a menedzsment teljes mértékben elhivatott.

A hirdetés lejár 23 nap múlva