ERŐSÁRAMÚ BERENDEZÉS SZERELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Jász-Nagykun-Szolnok megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a Boros és Fiai közel 25 éve alakult családi vállalkozás, mely mára Magyarország meghatározó piaci szereplőjévé vált.

Fő tevékenységi körük a hűtéstechnika villamos kivitelezése, ezen belül is elsősorban vezérlő és szabályozó szekrények gyártása. Később a hűtéstechnika mellett a technológiai vezérlő és áramelosztó berendezések készítésével és villamos kivitelezéssel bővítették vállalkozásukat, illetve a lakossági szférában is elkezdtek tevékenykedni.

Dinamikusan fejlődő csapatuk keres új kollégát

pozícióba.

Feladatok:
  • Villamos dokumentáció alapján kapcsolószekrény szerelése,
  • Alkalmanként kijárás helyszínre.
Elvárások:
  • Középfokú erősáramú vagy villanyszerelő végzettség,
  • Min. 1 év hasonló területen szerzett tapasztalat,
  • Műszaki rajz ismeret,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,
  • B kategóriás jogosítvány,
  • Pontos és precíz munkavégzés.
Amit partnerünk kínál:
  • Stabil, hosszútávú munkalehetőség,
  • Versenyképes bér: nettó 220.000 - 300.000 Ft/hó (tapasztalattól függően),
  • Bejárástámogatás,
  • Jó hangulatú csapat.
Munkavégzés helye: Jászberény

Munkaidő: Hétfőtől - péntekig 7:00 - 15:30 (fél óra ebédszünet)

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Ügyfelünk 1988 óta működik Magyarországon, 1992. óta - az Európában piacvezető keréktárcsa - forgalmazó és gyártó csoport tagjaként. Hivatásuk a GUMIABRONCS, hiszen 6 saját telephelyen és 57 partner-szervizponton állnak profi szervizcsapattal a rendelkezésére. Jelenleg a III. kerületi szerviz telephelyükre új munkatársat keresnek, megszerezhető szakképesítéssel.

A hirdetés lejár 20 nap múlva

Szeretnél egy versenyképes céghez csatlakozni? Nem okoz gondot, ha több műszakos munkarendben kell dolgoznod? Ha szívesen megtanulnád a gyártás különböző folyamatait, jelentkezz széleskörű nyomdai szolgáltatásokat nyújtó Partnerünk csapatához! Jelenleg több területre is keresnek új munkatársakat betanított feladatokra az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Érdekel a logisztika és a raktározás világa? Targonca vezetői tapasztalattal rendelkezel? Vagy ha nem, de szívesen megszereznéd a jogosítványt hozzá? - Akkor TE vagy a mi emberünk, várjuk jelentkezésed! Partnerünk fő profilja a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. 1992 óta van jelen Magyarországon. Csapatukba keresünk egy műszakos munkarendbe új kollégát:

A hirdetés lejár 4 nap múlva