ÜZLETVEZETŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Az iSTYLE az Apple legnagyobb prémium viszonteladói partnere Kelet-Európában és a Közel-Keleten.

Az iSTYLE Európában 9 országban van jelen, köztük Bulgária, Csehország, Horvátország, Magyarország, Macedónia, Románia, Szerbia, Szlovákia és Szlovénia. 41 Apple Premium viszonteladói üzlet üzemeltet, 9 webáruházat, 9 országban hivatalos Apple szerviz tevékenységet folytat, és 9 országban sikeresen szolgálja az SMB és vállalati ügyfeleket Apple technológiával. Szakterületünk az Apple és a kiegészítő termékek valamint az Apple ökoszisztéma értékesítése. Célunk, hogy magas szintű, következetes vevői élményt nyújtsunk az ügyfeleknek valamennyi üzletágon keresztül: kiskereskedelem, webáruház, B2B és szerviz.

Budapesti (budai oldal) Apple Premium Reseller üzletünkbe valamint győri üzletünkbe keresünk tapasztalt munkatársat az alábbi munkakörbe:

Főbb feladatok:
  • Az értékesítő csapat koordinálása
  • Havi beosztás elkészítése
  • Riportálás a vezetőség felé
  • Panaszkezelés
  • Értékesítés
  • Ügyfelek teljeskörű tájékoztatása, segítségnyújtás, tanácsadás
  • Pénzkezelés, számlázás, áruhitel és lízing ügyintézés
  • Adminisztrációs feladatok elvégzése
Abban az esetben várjuk jelentkezésedet, ha az alábbiak igazak rád:
  • Minimum középfokú végzettséggel rendelkezel (érettségi)
  • Az angol nyelv élő használata a mindennapjaid része (sorozatok, filmek, élő beszéd)
  • Dolgoztál már kereskedelemben
  • Igényes vagy magaddal és a munkáddal szemben is
  • Szeretsz segíteni az embereknek
Szükséges tapasztalat:
  • Legalább 5 év értékesítésben eltöltött idő
  • Legalább 2 év üzletvezető vagy üzletvezető helyettes munkakörben eltöltött idő
  • Értékesítési riportok kezelése
  • Apple termékek és szolgáltatások kiemelkedő ismerete és napi használata
Amit kínálunk:
  • Bejelentett, fix munkahely
  • Alapbér + jutalék
  • Motiváló környezet, fiatalos csapat
  • Céges MacBook Air készülék
Munkaidő:
  • Havi munkaidőkeret
Munkavégzés helye:
  • Budapest / Győr

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 30 nap múlva