MŰSZAKI ELADÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Megbízónk 1990 óta áll rendelkezésére mindazon vásárlóknak, akik víz-, gáz-, fűtésszereléshez szükséges anyagok felhasználásával, forgalmazásával foglalkoznak.

Fiatalos épületgépészeti csapatukba keresik új munkatársukat az alábbi munkakörbe:

Feladataid lesznek:
  • Beérkező vásárlók, érdeklődők kiszolgálása épületgépészeti termékekkel
  • Szakmai segítségnyújtás a termékekkel kapcsolatosan
  • Árajánlatok elkészítése
  • Áruátvételben és leltározási folyamatban való részvétel

Te vagy az ideális jelölt, ha van:
  • Középfokú végzettséged
  • Tapasztalatod épületgépészeti területen eladóként, vagy víz, gáz-és fűtésszerelőként, épületgépészként, karbantartóként
  • Kiváló kommunikációs készséged van
  • Törekszel a pontos és precíz munkavégzésre

Amit a munkádért cserébe kínálnak:
  • Kimagasló alapfizetés mellett bejárástámogatás a vidékről ingázóknak
  • Fiatalos csapat, baráti hangulat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye és ideje:
  • Budapest 22. kerület Campona szomszédsága (tömegközlekedéssel könnyen elérhető)
  • Heti 40 órás munkaidő

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat  a JELENTKEZÉS gombra kattintva!