HR ÉRTÉKESÍTÉSI MENEDZSER

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye Pest megye Budapest Országos

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Munkaerőkölcsönzésben, Hr területen szerzett tapasztalattal, jó piaci ismerettel keresünk új munkatársat HR szolgáltató cég részére

pozícióba.
Feladataid lesznek:
  • Munkaerő - kölcsönző cég új HR projektjeinek felépítése
  • Sales stratégia kialakítása, új ügyfelek szerzése
  • Potenciális leendő ügyfelek személyes látogatása országosan
  • Tárgyalások, megbeszélések szervezése és lebonyolítása
  • Ajánlatok adása és utókövetése, ártárgyalások, szerződések lebonyolítása
  • Ügyfélkapcsolatok fejlesztése, fenntartása
  • Ügyfelek látogatása, kapcsolattartás a dolgozói állománnyal
Téged várunk, ha:
  • Van tapasztalatod HR területen üzletfejlesztésben, partnerek személyes látogatásában
  • Rendelkezel kapcsolati hálóval
  • Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal
Előny:
  • Munkaerő kölcsönzésben szerzett tapasztalat
Amit ajánlunk neked:
  • Kiemelkedő bérezés
  • Rugalmas munkavégzés, nagy önállóság
  • Home office
  • Telefon
  • Céges autó korlátlan használatra
Munkavégzés helye:
  • Országos, heti két alkalom a hegyeshalmi irodában
Jelentkezni frissített, magyar nyelvű önéletrajzzal lehet!

Hasonló pozíciók

HR / Munkaügy | Budapest

Beck & Partners Kft. egy több mint 15 éve működő, magyar tulajdonú munkaerő-közvetítő cég. Nem specalizálódtunk, vállalunk fizikai munkaerő toborzástól elkezdve, felsővezető keresésekig szinte minden területen vállal megbízásokat. Ügyfélportfóliónk hasonlóképp színes és országos szintre terjed ki. Ha ez még nem lenne elég sokrétű, adunk karrier-tanácsadást, saját toborzó szoftvert fejlesztünk és online szakmai tréningeket is szervezünk. Saját csapatunkat folyamatos bővítése miatt keresünk most új kollégát.

A hirdetés lejár 27 nap múlva

A Beck & Partners Kft. most már 15 éve működő, magyar munkaerő-közvetítő cég. Nagy- és kisvállalatoknak toborzunk országos szinten szektortól és szakterülettől függetlenül szakembereket. Szervezeti átalakítás következményeképpen, létrejött egy pozíció, melyre most új kollégát keresünk. Ha már eltöltöttél minimum 3 évet toborzás-kiválasztás területén ügynökségnél, és szeretnél feljebb lépni a ranglétrán, lehetőségünk most Neked szól! A vezetői tapasztalat előny, de fontosabbak a soft skillek és a toborzás területének mély ismerete. Olyan embert keresünk, aki képes operatív szinten irányítani senior és junior recruiterek, sourcerek munkáját és párhuzamosan még szívesen dolgozna pár toborzási projekten is. Ez utóbbi azért fontos, mert úgy gondoljuk a vezetőnek példát kell tudnia mutatni, szakmailag megkérdőjelezhetetlennek kell lennie. Nem szépítünk, nálunk igazán hardcore projektek vannak, így elengedhetetlen, hogy legyen tapasztalatod IT, mérnök toborzásban is, minden egyéb mellett. Ha nem rettentél el, akkor pontosítsunk további részleteket!

A hirdetés lejár 8 nap múlva

A Beck & Partners Kft. most már 15 éve működő, magyar munkaerő-közvetítő cég. Nagy- és kisvállalatoknak toborzunk országos szinten szektortól és szakterülettől függetlenül szakembereket, ahol főként szellemi pozíciókra toborzunk. Legyen legalább 3-4 éves tapasztalatod toborzás-kiválasztás területén, melyet mindenképpen ügynökségnél szereztél! Fontos elvárás, hogy legyen kisebb csoport szakmai vezetésében szerzett jártasságod, és elért eredményeid. Olyan embert keresünk, aki képes operatív szinten irányítani senior és junior recruiterek, sourcerek munkáját és párhuzamosan még szívesen dolgozna pár toborzási projekten is. Ez utóbbi azért fontos, mert úgy gondoljuk a vezetőnek példát kell tudnia mutatni, szakmailag megkérdőjelezhetetlennek kell lennie. Ügyfélkörünk és pozíciónk vegyes szakterületűek, így elengedhetetlen, hogy legyen tapasztalatod többféle terület toborzásában is: pl. mérnök, pénzügyi, logisztikai és egyéb területeken. És akkor pontosítsunk további részleteket!