ÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Tapasztalattal rendelkezel az értékesítés területén?
Szeretsz vezetni, és érdekel az autók világa?

Ügyfelünk teljes körű gépjármű és haszongépjármű hirdetések szolgáltatását kínálja B2B ügyfeleik számára.

Partnerünk több évtizedes tapasztalattal rendelkezik a reklámügynöki tevékenység területén, most viszont az online felületen kezdik el új tevékenységüket, és folyamatosan bővülő csapatukba keresik leendő munkatársukat

ÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba.
Fő feladatok:
  • Új ügyfelek toborzása
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel
  • Ügyféltárgyalások megszervezése, lebonyolítása
  • Adminisztratív szervezési feladatok ellátása
Amit cserében várunk:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat értékesítési területen VAGY gépjármű lízing területről érkező jártasság
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Határozott, ügyfélközpontú személyiség
  • Jó kommunikációs képesség szóban és írásban is egyaránt
  • B kategóriás jogosítvány
Amiért megéri ügyfelünknél dolgozni:
  • Alapbér + jutalékos rendszer
  • Laptop, mobiltelefon- magánhasználatra is
  • Céges autó próbaidőt követően
  • Rugalmas munkaidő
Munkavégzés helye:
  • Budapesti Központ- de partnerlátogatás országszerte
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, küldd el a magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!