PÁLYÁZATÍRÓ PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást.

Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat

pozícióba.
Feladatok:
  • Vállalati hitelkérelmek és vállalkozásfejlesztési pályázatok írása, összeállítása
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, alkalmanként helyszíni látogatás
  • Egyéb gazdasági számítások, hozzájuk kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. 2-3 év szakmai tapasztalat hazai vagy eu-s pályázatok elkészítésében (beruházási, K+F, informatikai, vidékfejlesztési pályázatok)
  • Alkalmazotti jogviszony vállalása
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előny:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Gyakorlat pénzügyi tervek összeállításában, pénzügyi számítások elkészítésében
  • Angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Piacképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyfél látogatásokhoz
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Sportos és energikus személyiség vagy, aki a szabadidejében szívesen kerékpárra pattan? Szeretsz angolul beszélni, és könnyedén fordítasz át szövegeket is? Rád van szükségünk ha szívesen dolgoznál egy olyan helyen ahol a hobbid áll a középpontban! Partnerünk 1992 óta van jelen Magyarországon, fő profiljuk a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: Pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk Magyarország meghatározó édesipari termékeket gyártó és forgalmazó, egyik legismertebb, 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozása. Piaci pozícióik további erősítésére és belső folyamataik fejlesztésére keresünk számukra az alábbi pozícióba, hosszútávra új munkatársat:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Építőipar / Ingatlan | Budapest

Partnerünk, a napelemes megoldások hazai szakértője. A több mint 10 éves sikeres működésüket 2019-ben Üzleti Etikai Díjjal is elismerték. Bővülő irodai csapatukba új munkatársat keresnek az alábbi pozícióba: Műszaki végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 8 nap múlva