PÁLYÁZATÍRÓ PROJEKTMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés, Kereskedelem

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttér támogatást.

Sikereik eredményeként szeretnék bővíteni csapatukat

pozícióba.
Feladatok:
  • Vállalati hitelkérelmek és vállalkozásfejlesztési pályázatok írása, összeállítása
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás, alkalmanként helyszíni látogatás
  • Egyéb gazdasági számítások, hozzájuk kapcsolódó dokumentációk elkészítése
  • Ügyfelekkel való aktív kapcsolattartás
Elvárások:
  • Minimum középfokú végzettség
  • Min. 2-3 év szakmai tapasztalat hazai vagy eu-s pályázatok elkészítésében (beruházási, K+F, informatikai, vidékfejlesztési pályázatok)
  • Alkalmazotti jogviszony vállalása
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat
Előny:
  • Felsőfokú gazdasági végzettség
  • Gyakorlat pénzügyi tervek összeállításában, pénzügyi számítások elkészítésében
  • Angol nyelvtudás
Amit a cég kínál:
  • Változatos, kihívást jelentő feladatok
  • Teljes munkaidős alkalmazotti státusz
  • Piacképes fizetés
  • Rugalmas munkaidő
  • Folyamatos fejlődési lehetőség
  • Kulcsos autó biztosítása az ügyfél látogatásokhoz
Munkavégzés helye:
  • Budapest, V. kerület

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Partnerünk, a mobil- és vezeték nélküli kommunikációs eszközök fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével foglalkozó multinacionális, több, mint 70 országban jelen lévő piacvezető vállalatcsoport hazai tagjaként elektronikus, távközlési és rádiófekvenciás mérőműszerek szervizelésével (javítás, kalibrálás) foglalkozik. Bővülő szerviz csapatuk értékesítési tapasztalattal rendelkező tagját keressük a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Pest megye

Partnerünk a méréstechnika piacvezető vállalata. Gyártásban alkalmazott többdimenziós méréstechnikai megoldások területén kínál berendezéseket ügyfelei részére. Csapatukat új munkatárssal bővítenék az alábbi pozícióban

A hirdetés lejár 3 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Magyarország meghatározó élelmiszeripari disztribútor cége bővíti budapesti irodáját. Hazai forgalmazóként nagy világmárkák magyarországi képviseletét látja el, valamint egyedi saját márkás termékek fejlesztésében vesz részt partnerei igényeit kielégítve. Csapatukba keresnek új kollégát az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 18 nap múlva