VEGYIPARI TECHNIKUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vegyipar / Gyógyszeripar

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen lennél egy dinamikusan fejlődő vállalat csapattagja, ahol te is részese lehetsz a jelenlegi pandémiás helyzet megoldásának?  Mindezekért cserébe egy inspiráló, stabil helyen kamatoztatnád a tudásodat?

Partnerünk, a Eurofins Technologies Kft. több, mint 12 éves hazai és 30 évre visszanyúló nemzetközi
tapasztalattal rendelkező bioanalitikai és diagnosztikai tesztek fejlesztésével, gyártásával és értékesítésével
foglalkozó vállalat. A cég növekedése miatt keresnek

munkatársat.
Milyen feladatok várnak rád?

  • Oldatok, pufferek, reagensek gyártása
  • A gyártáshoz és minőségellenőrzéshez szükséges készülékek kezelése
  • A gyártott oldatok kiszerelése, címkézése, csomagolása
  • Gyártással kapcsolatos dokumentumok vezetése
  • Termeléstámogatás, részvétel gyártási problémák kivizsgálásában
  • A minőségirányítási rendszer szerinti dokumentációs követelmények elvégzése
Te vagy az ideális jelölt ha:
  • Vegyésztechnikusi végzettséggel rendelkezel
  • Nem okoz gondot a Microsoft Office programok használata (Excel, Word)

Előnynek számít:
  • ELISA, PCR fejlesztési, gyártási vagy felhasználói tapasztalat
Mit kapsz mindezekért cserébe?
  • Versenyképes fizetést
  • Multinacionális munkakörnyezet
  • Családias légkör
  • Dinamikusan fejlődő cég, stabil háttér a szakmai fejlődéshez
A munkavégzés helye:
  • Újpest
Ha szeretnél részese lenni egy izgalmas munkakörnyezetnek, akkor küld el frissített önéletrajzodat bérigényed megjelölésével a jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Környezetvédelem / EHS | Budapest

Partnerünk a világ legnagyobb laboratóriumi hálózatának tagjaként, független és akkreditált vizsgálólaboratóriumot és kalibrálólaboratóriumot üzemeltet. Budapesti, csepeli laboratóriumuk bővítése miatt, mikrobiológiai vizsgálatok elvégzése, dokumentálása, koordinálása céljából keresünk számukra MIKROBIOLÓGUS munkatársakat.

A hirdetés lejár 18 nap múlva