RENDÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szeretnél hozzáértéseddel egy versenyképes cég sikereihez csatlakozni?

Nem okoz gondot számodra, ha 12 órás munkarendben kell ellátnod a feladatot?

Ha rendvédelmi szervezetben, vagy vagyonőri területen szereztél szakmai tapasztalatot és szakértelmed szívesen kamatoztatnád az iparág legösszetettebb biztonsági nyomtatással kapcsolatos technológiai környezetében, jelentkezz Partnerünk csapatához az alábbi pozícióba:

RENDÉSZ

Szakmai feladatok, melyekben számítanak rád:

  • Ellátod az objektum védelmét és az előírt munkahelyek felügyeletét.
  • Be- és kilépteted az érkező és távozó dolgozókat az érvényben lévő előírások szerint.
  • Vezeted a nyilvántartásokat, kezeled a technikai eszközöket.
  • Belépteted és kíséred a társasághoz érkezőket.
  • Biztosítod a védendő termék szállítása esetén a fegyveres kíséretet.

Veled szeretnének dolgozni, ha:

  • Minimum középfokú végzettséged és személy és vagyonőri képesítésed van
  • Rendvédelmi szervezetben, vagy vagyonőri területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Fegyverviselési engedéllyel rendelkezel, vagy a próbaidő alatt vállalod az engedély megszerzését

Számukra fontos munkatársaik:

  • EGÉSZSÉGE– Magas fokú egészségügyi intézkedések, rendszeres egészségügyi szűrések, Fitness terem belépő
  • STABILITÁSA– Hosszútávú, biztos munkahely, korrekt hozzáállás, Kollektív szerződésünk kedvező feltételei
  • ÖSSZETARTOZÁSA– Telefon előfizetői kedvezmény, önkéntes nyugdíjpénztár hozzájárulás, kedvezményes étkezési lehetőség, ingyen kávé, munkatársaink iskoláskorú gyermekeinek iskolakezdési támogatás

Munkavégzés helye:

Budapest, X. kerület - Tömegközlekedéssel, biciklivel, autóval is jól megközelíthető helyen található.

Amennyiben szeretnél csatlakozni, a "Jelentkezem" gombra kattintás után csatold az önéletrajzod!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Az alábbi pozícióba keresünk részükre új munkatársat azonnali belépéssel:

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ munkakörbe 2 műszakos munkarendbe. PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy ausztriai székhelyű, autóraktározással és autófuvarozással foglalkozó vállalat. A cég magyarországi központja Budaörsön található. Új kollégát keresünk csapatukba most az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva