ALKATRÉSZRAKTÁROS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk az ország legnagyobb gépjármű logisztikával foglalkozó vállalata - Magyarországon kívül még 11 másik országban vannak jelen szolgáltatásaikkal.

Osztrák hátterű cég, jelenleg több, mint 300 főt foglalkoztatnak.

Stabil megrendelői hátterükkel hosszú távú, bejelentett állásokat biztosít dolgozóiknak.

Új kollégát keresünk csapatukba most az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Alkatrészek rendelése, bevételezése, nyilvántartása, követése és kiadása
  • Ezzel kapcsolatos adminisztrációs és raktári feladatok ellátása
  • Számlák, statisztikák kezelése, nyomon követése, ellenőrzése
  • Leltározás, készlet számon tartása, stb.
  • Alkatrészárak és -minőség folyamatos követése, ellenőrzése
  • Egyéb ad-hoc jellegű feladatok ellátása

Elvárások:

  • Raktározási, raktárkezelési minimum 2 éves tapasztalat
  • Csapatjátékos, de képes önállóan is gondolkodni és dolgozni
  • Tiszta erkölcsi bizonyítvány
  • Középiskolai érettségi bizonyítvány
  • Számítógép kezelési és felhasználói alapismeretek
  • Precizitás, megbízhatóság, rugalmasság, jó probléma megoldó készség

Előny, de nem feltétel:

  • Német és/vagy angol alapszintű nyelvtudás
  • Targoncakezelői jogosítvány

Amit Partnerünk kínál:

  • Stabil céges háttér
  • Versenyképes fizetés
  • Cafetéria, bejárási hozzájárulás
  • Bejelentett állás
  • Munkaidő: H-P 7:00-15:40
  • Változatos munkakör
Munkavégzés helye:
  • Budaörs
Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Pest megye

Kiváló kommunikáció, kifogásolhatatlan szervezőkészség és aktív angol nyelvtudás. Ráadásul még a szállítmányozás és a logisztikai folyamatok sem fognak ki rajtad? Akkor ez az a pozíció ahol a képességeidet mind hasznosítani tudod! Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba Téged keresünk PRICING SPECIALIST pozícióba.

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Vezetői pozíciók | Budapest

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 4 nap múlva