BESZERZŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Fejér megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint és Német Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Ehhez keres a móri székhelyünkre új munkatársat

BESZERZŐ

pozícióba.

Feladatok:
  • Kapcsolattartás, egyeztetés a társosztályokkal, belföldi és külföldi beszállító partnerekkel telefonon és e-mailben,
  • Árajánlatkérés,
  • A beérkezett árajánlatok kiértékelése ,
  • Anyagigények alapján megrendelések rögzítése a SAP rendszerben,
  • Megrendelésekhez visszaigazolások bekérése, szállítási határidők aktualizálása,
  • Szállítási határidők lekövetése, egyeztetése a beszállítókkal,
  • Piackutatás, beszállítók teljesítményének elemzése, értékelése.
Elvárások:
  • Középfokú végzettség
  • 2-3 év beszerzési területen szerzett tapasztalat
  • angol vagy német nyelvtudás
Előnyök:
  • SAP integrált vállalatirányitási rendszerben szerzett tapasztalat

Juttatások:
  • Családias, barátságos légkört,
  • Változatos feladatokat és karrierlehetőséget,
  • Hosszú távú munkalehetőséget egy kiszámítható és erős, jövőorientált vállalatnál,
  • Innovatív környezetet,
  • Szakmai kihívást a csúcsminőségű, egyedi gépek és berendezések gyártásának területén,
  • Minden munkatársunk személyre szabottan bővítheti szakmai és nem szakmai ismereteit, melyhez szakirányú tréningek és nyelvi képzések támogatását biztosítjuk,
  • Kollégáink munkáját, szakértelmét versenyképes alapbérrel, havi prémiummal, béren kívüli jutatásokkal honoráljuk.
Munkavégzés helye: Mór

Amennyiben felkeltette érdeklődését a pozíció, küldje el nekünk önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Csongrád megye

Fontos Neked a munkavégzés biztonsága? Partnerünk fő szakterülete az előregyártott vasbeton vázszerkezetek tervezése, gyártása, helyszíni szerelése, az ipari padlóépítés, a generál kivitelezés és a fővállalkozás, amelynek biztos alapját a képzett és elhivatott dolgozóik jelentik. Most új munkatársat keresnek csapatukba.

A hirdetés lejár 22 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Bács-Kiskun megye

Szívesen dolgoznál egy magyar tulajdonban lévő, családias hangulatú FMCG vállalatnál? Rendelkezel legalább 3 éves, FMCG szektorban szerzett stratégiai beszerzői tapasztalattal? Emellett már rendelkezel vezetői tapasztalattal is? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, JELENTKEZZ, hiszen téged keresünk Megbízónk számára! Megbízónk egy FMCG üzletlánc, amely a dél-alföldi régió egyik meghatározó kereskedelmi vállalata. Csapatukba keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 39 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Our partner is part of a world leading life science group providing analytical testing services for the food, environment and biopharmaceutical segments. For the Budapest Headquarters of the purchase and logistics operations, they are looking for a PURCHASING AND LOGISTICS TEAM LEADER