GÉPBEÁLLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén.

Bővülés miatt keresik új csapattagukat

GÉPBEÁLLÍTÓ

pozícióba.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • Gyártósorok, automata gépek üzemeltetése
  • Gyártásindítás és annak ellenőrzése
  • Átállások, szerszámcserék elvégzése
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása és dokumentálása
Elvárásaink:
  • Középfokú végzettség esetén releváns szakmai tapasztalat, VAGY Műszaki/gépészeti szakirányú végzettség esetén pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!
  • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alapismeretek
  • Mérőeszközök ismerete, használata
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
Előny:
  • MS Office programok ismerete
  • SAP vagy hasonló rendszer ismerete
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálnak:

  • Piacképes fix alapbér
  • Próbaidőt követően szép kártya
  • Műszakpótlékok (500 Ft/óra)
  • Jelenléti bónusz (fix 35.000 Ft/hó)
  • Teljesítménybónusz (2. hónaptól számítva)
  • 13. havi fizetés
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Szakmai és nyelvi továbbképzések
  • Ingyenes buszjárat vagy útiköltség hozzájárulás (20 Ft/km)
Munkavégzés helye:
  • Lövő (Győr-Moson-Sopron megye)

Műszakos buszok a következő helyszínekről indulva: Bük,Beled,Sárvár,Iván,Sopron

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk frissített, szakmai önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Gyártás, Termelés | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Szeretne szerves része lenni egy nemzetközi háttérrel rendelkező, dinamikusan bővülő vállalat fejlődésének? Szívesen dolgozna izgalmas projekteken, melyek során változatos technológiai scope biztosított? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, pályázza meg ezt a pozíciót! Partnerünk közel 125 éve az amerikai közlekedési, villamos energia, valamint gyártási és egészségügyi fejlesztések egyik legmeghatározóbb vállalata. Széles területet lefedő innovációival és felfedezéseivel úttörő szerepet játszanak olyan ipari technológiák megalkotásában, amelyek kulcsfontosságú változásokat hoznak és hozzájárulnak egy fenntartható, biztonságos jövő megteremtéséhez. Csatlakozzon most csapatukhoz az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 28 nap múlva
Gyártás, Termelés | Budapest

Rendelkezik 3-5 éves tapasztalattal termelési- vagy folyamatmérnök munkakörben? Szeretne multinacionális környezetben, mégis családias, fiatalos csapatban dolgozni, ahol a fejlődésre nagy figyelmet fordítanak? A vállalat acélcsövekre, valamint cső- és zártszelvény-alkalmazásokra szakosodott nemzetközi forgalmazó vállalat, legfőbb tevékenységét az acélcsövek és az azokhoz kapcsolódó termékek kereskedelme képezi. A cégcsoportnak közel száz telephelye van szerte a világon. Ne maradjon le a lehetőségről és jelentkezzen holland tulajdonú acélcső kereskedelemmel foglalkozó Partnerünkhöz a következő pozícióba:

A hirdetés lejár 17 nap múlva