GÉPBEÁLLÍTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén.

Bővülés miatt keresik új csapattagukat

GÉPBEÁLLÍTÓ

pozícióba.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!

Feladatok:
  • Gyártósorok, automata gépek üzemeltetése
  • Gyártásindítás és annak ellenőrzése
  • Átállások, szerszámcserék elvégzése
  • Gyártásközi ellenőrzések végrehajtása és dokumentálása
Elvárásaink:
  • Középfokú végzettség esetén releváns szakmai tapasztalat, VAGY Műszaki/gépészeti szakirányú végzettség esetén pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!
  • Mechanikus, pneumatikus, elektromos alapismeretek
  • Mérőeszközök ismerete, használata
  • Gyártásban szerzett tapasztalat
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Több műszakos munkarend vállalása
Előny:
  • MS Office programok ismerete
  • SAP vagy hasonló rendszer ismerete
  • Német nyelv ismerete

Amit kínálnak:

  • Piacképes fix alapbér
  • Próbaidőt követően szép kártya
  • Műszakpótlékok (500 Ft/óra)
  • Jelenléti bónusz (fix 35.000 Ft/hó)
  • Teljesítménybónusz (2. hónaptól számítva)
  • 13. havi fizetés
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Szakmai és nyelvi továbbképzések
  • Ingyenes buszjárat vagy útiköltség hozzájárulás (20 Ft/km)
Munkavégzés helye:
  • Lövő (Győr-Moson-Sopron megye)

Műszakos buszok a következő helyszínekről indulva: Bük,Beled,Sárvár,Iván,Sopron

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk frissített, szakmai önéletrajzát!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Pest megye

Partnerünk épületgépészeti automatika és a hozzá tartozó erősáramú rendszerek tervezésével és kivitelezésével foglalkozó vállalat. A megnövekedett megrendelések miatt keresünk csapatukba új kollégát az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Gyártás / Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata 2008-ban alakult. Cégük fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulásuk óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégük az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

A hirdetés lejár 12 nap múlva