ELEKTROMŰSZERÉSZ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Győr-Moson-Sopron megye

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakmunkás / Egyéb szakiskola Középfokú tanfolyam Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén.

Bővülés miatt keresik új csapattagukat

munkakörbe 2 műszakos munkarendbe.

PÁLYAKEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!
Feladatok:
  • Gépek vezérléseinek villamos karbantartása,javítása
  • PLC programok módosítása,írása
  • TPM karbantartás
  • Együttműködés a társterületekkel
Elvárások:
  • Elektrotechnikai/mechatronikai végzettség esetén pályakezdők jelentkezését is várjuk VAGY
  • középfokú végzettség esetén releváns szakmai tapasztalat az elvárás
  • PLC porgramozási szoftverek ismerete (Siemens S7/TIA,OMRON)
  • Villamos hajtások ismerete
  • 2 műszakos munkarend vállalása
  • Megbízható,proaktív személyiség
Előny:
  • Középfokú német nyelvtudás
  • Robot programozási ismeretek(KUKA)
  • Villanyszerelői végzettség
  • SAP ismerete
Amit kínálnak:
  • Piacképes fix alapbér+próbaidőt követően szép kártya
  • Műszakpótlékok (500 Ft/óra)
  • Jelenléti bónusz (fix 35.000 Ft/hó)
  • Teljesítménybónusz (2. hónaptól számítva)
  • 13. havi fizetés
  • Élet- és balesetbiztosítás
  • Szakmai és nyelvi továbbképzések
  • Ingyenes buszjárat vagy útiköltség hozzájárulás (20 Ft/km)
Munkavégzés helye:
  • Lövő
Műszakos buszok a következő helyszínekről indulva: Bük,Beled,Sárvár,Iván,Sopron

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük frissítette magyar nyelvű önéletrajzzal pályázd meg a pozíciót!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Budapest

Megbízónk közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata. Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja. Az alábbi pozícióba keresünk részükre új munkatársat azonnali belépéssel:

A hirdetés lejár 11 nap múlva

Szeretnél hozzáértéseddel egy versenyképes cég sikereihez csatlakozni? Nem okoz gondot számodra, ha 12 órás munkarendben kell ellátnod a feladatot? Ha rendvédelmi szervezetben, vagy vagyonőri területen szereztél szakmai tapasztalatot és szakértelmed szívesen kamatoztatnád az iparág legösszetettebb biztonsági nyomtatással kapcsolatos technológiai környezetében, jelentkezz Partnerünk csapatához az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Pest megye

Partnerünk egy ausztriai székhelyű, autóraktározással és autófuvarozással foglalkozó vállalat. A cég magyarországi központja Budaörsön található. Új kollégát keresünk csapatukba most az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 25 nap múlva