MŰSZAKVEZETŐ (FRÖCCSÜZEM)

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Szívesen dolgoznál egy modern üzemi környezetben, ahol az autóipari gyártás körül forog a világ?
Partnerük egy amerikai tulajdonban lévő  műanyag fröccsöntött autóipari alkatrészek gyártásával foglalkozó vállalat.

A termelési folyamatok összefogására keresnek
Fröccsüzemükbe

MŰSZAKVEZETŐ

munkatársat.
Mindennapi feladataid lesznek:
  • Szükséges erőforrások biztosítása, termelési folyamatok összehangolása
  • Munkafolyamatok megszervezése, illetve végrehajtása a minőségügyi eljárásoknak megfelelően
  • Hibák, hiányosságok okainak feltárása, javító intézkedések végrehajtása
  • Részvétel a felmerülő műszaki problémák megoldásában
  • Napi, heti, havi  leltár megszervezése és felügyelete
  • Részvétel az irányítása alatt dolgozó kollégák oktatásában és annak nyomon követésében
  • Gyártási dokumentációkat (napi jelentések) elkészítése, ellenőrzése
  • A karbantartással karöltve felel a gyártógépek hibamentes működéséért és állagmegóvásáért
  • Munkatársaival együtt betartja a munka-tűz, és balesetvédelmi előírásokat

Szeretnénk, ha rendelkeznél:
  • Középfokú műszaki végzettséggel
  • Műszakvezetőként szerzett szakmai tapasztalattal (min. 3 év)
  • Számítógépes ismeretekkel
  • Vállalnád a 4 műszakos munkarendet

Amit a cég kínál:
  • Biztos jövedelem, bejelentett, hosszútávú munkalehetőség
  • Útiköltség támogatás
  • SZÉP kártya
  • Éves bónusz
  • Fejlődő, modern környezet

Munkavégzés helye:
  • Halásztelek

Amennyiben szeretnéd megpályázni az állást, töltsd fel frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Magas szinten robotizált, modern üzemi környezetben lévő autóipari beszállító ügyfelünk számára keresünk a fröccsöntő szerszámok folyamatos karbantartására kollégát az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 23 nap múlva
Gyártás / Termelés | Győr-Moson-Sopron megye

Ügyfelünk a világ egyik vezető vasalatgyártó vállalata,akik speciális szaktudással rendelkeznek a nyílászárók, lakat-és zárgyártás területén. Bővülés miatt keresik új csapattagukat SZERSZÁMKÉSZÍTŐ pozícióba 2 műszakos munkarendbe.

A hirdetés lejár 12 nap múlva