ÜZLETVEZETŐ-HELYETTES

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Vendéglátás / Idegenforgalom

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk a STARBUCKS, az egyedi, barátságos hangulatra, partneri kapcsolatokra és világszínvonalú vezetők fejlesztésére fókuszál. A Starbucks nem csak egy finom kávét jelent, hanem mindenek felett egy helyet,
ahol segítenek a partnereiknek elérni a kihívó céljaikat és beteljesíteni álmaikat.

Arra ösztönzik partnereiket, hogy elfogadják a kihívásokat és fejlesszék a kompetenciáikat,
miközben nagyszerűen érzik magukat.

Menedzsereik valódi hatást gyakorolnak a cég eredményeire – megvalósítják az ötleteiket és megfigyelik az üzlet növekedését az alapján, amit létrehoztak.

Csatlakozz a Starbuckshoz mint

ASSISTANT STORE MANAGER - Budapest

(Üzletvezető-helyettes)

Mi az, amit megtanítanak neked Assistant Store Manager pozícióban?

  • Csapat építését és fejlesztését: részvétel toborzásban professzionális eszközeiken keresztül, munkatársak betanítása és motiválása, értékelő és fejlesztő beszélgetések levezetése
  • Az üzlet bérköltségeinek kezelését: eredménykimutatás elemzés, költségek tervezése és ellenőrzése, beosztás készítése a csapat számára
  • Személyes dokumentumok kezelését: szerződések előkészítése, munkavállalók javadalmazása a munka törvénykönyve alapján
  • Tehetség gondozást: fejlesztő beszélgetések levezetése, időszakos értékelések a kompetencia modelljük alapján, a csapat motiválása
Feladatok:
  • aktív részvétel a műszakban a Barista csapattal
  • a kávézói célok megvalósítása kitűnő műszakvezetéssel
Mit várnak el tőled?
  • tapasztalatot csapatvezetésben, toborzás és kiválasztásban, valamint kollégák betanításában (lehetőleg vendégkiszolgálás területen)
  • középszintű angol nyelvtudást
  • tulajdonosi szemléletet
  • elkötelezettséget, lelkesedést a csapat, valamint a feladatok és bonyolult helyzetek megoldása iránt
  • rugalmasságot, leleményességet
  • tanulás és fejlődés iránti nyitottságot
  • analitikus képességet
Mi az, amit Starbucks Partnerként nyújtanak neked?
  • professzionális tréningeket és fejlődési lehetőséget cégükön belül (menedzsereik 80%-a belső fejlesztési programukon keresztül fejlődött),Starbucks Assistant Store Manager képesítés kb. 4 hónap alatt
  • rugalmas munkaidő beosztást (reggeli/esti műszakok)
  • havi két csomagot a kedvenc szemes vagy kapszulás kávédból
  • partner kedvezményeket az Amrest márkáinál (Starbucks, KFC, Pizzahut)
  • kedvezményes sportolási lehetőséget
  • bónuszt új partner ajánlásáért
  • egy nagyszerű, energikus csapat tagja leszel
  • helyet, ahol megmutathatod kreativitásod és megvalósíthatod ötleteidet
  • stabil, multinacionális környezetet
  • hosszútávú karrierlehetőséget
  • szabadságot az öltözködésben, ahol kifejezheted egyéni stílusodat
  • és akik értékelik a szórakozást - rengeteg Partnereiknek szóló eseményt
A munkavégzés helye:
  • Budapest

Ha szeretnél részese lenni egyedi munkahelyi környezetüknek, miközben mosolyoddal másokat is inspirálhatsz, akkor JELENTKEZZ!

Hasonló pozíciók

Vendéglátás / Idegenforgalom | Budapest

Szeretnél egy nagy multú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Vendéglátás / Idegenforgalom | Csongrád megye

Partnerünk egyedi, barátságos hangulatra, partneri kapcsolatokra és világszínvonalú vezetők fejlesztésére fókuszál. Segítenek a partnereiknek elérni a kihívó céljaikat és beteljesíteni álmaikat. Arra ösztönzik partnereiket, hogy elfogadják a kihívásokat és fejlesszék a kompetenciáikat, miközben nagyszerűen érzik magukat. Menedzsereik valódi hatást gyakorolnak a cég eredményeire – megvalósítják az ötleteiket és megfigyelik az üzlet növekedését az alapján, amit létrehoztak. Csatlakozz a hozzájuk mint ASSISTANT STORE MANAGER - Szeged (Üzletvezető-helyettes). Mi az, amit megtanítanak neked Assistant Store Manager pozícióban? Csapat építését és fejlesztését: részvétel toborzásban professzionális eszközeinken keresztül, munkatársak betanítása és motiválása, értékelő és fejlesztő beszélgetések levezetése. Az üzlet bérköltségeinek kezelését: eredménykimutatás elemzés, költségek tervezése és ellenőrzése, beosztás készítése a csapat számára. Személyes dokumentumok kezelését: szerződések előkészítése, munkavállalók javadalmazása a munka törvénykönyve alapján. Tehetség gondozást: fejlesztő beszélgetések levezetése, időszakos értékelések a kompetencia modellünk alapján, a csapat motiválása.

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Szeretnél egy nagy múltú étterem tagja lenni? Számodra a legfontosabb a vendégélményről való gondoskodás és releváns tapasztalattal is rendelkezel? Ha a fenti kérdésekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

A hirdetés lejár 11 nap múlva