LOGISZTIKAI KOORDINÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk, több mint 140 évnyi logisztikai tapasztalattal rendelkező globális iparági vezetőként támogatja az

ipart és a kereskedelmet az áruk globális cseréjében.

Csapatukba keressük bővítés miatt az új kollégát

pozícióba
Feladatok:
  • Magyarországon és külföldön megrendezett kiállítások, rendezvények, költöztetések és nehézgépes projektek koordinálása logisztika tekintetében
  • Ügyfelek részére ajánlatok elkészítése, utókövetése
  • A megbízások lebonyolításának koordinálása
  • Számlázás, bejövő költségszámlák jogosítása, adminisztráció
  • Reklamációk kezelése
  • Aktív kapcsolattartás a társosztályokkal/alvállalkozókkal
Az állás betöltéséhez szükséges:
  • logisztikai végzettség
  • Minimum 3 év logisztikában, szállítmányozásban szerzett tapasztalat (közúti vagy légi vagy tengeri)
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Microsoft Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Jó szervezőkészség
  • Megbízhatóság, felelősségteljesség
  • Pontosság, precizitás
  • Proaktivitás
Előny:
  • Német nyelvtudás
  • Saját gépjármű
Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér + cafetéria
  • Kilométer elszámolás
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök (laptop, mobiltelefon)
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós, Budapest
Munkaidő:

H-P 8:00-16:30 vagy 8:30- 17:00

Előfordul hétvégi munkavégzés is mely lecsúsztatható

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra magyar nyelvű önéletrajzod a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Pest megye

Kiváló kommunikáció, kifogásolhatatlan szervezőkészség és aktív angol nyelvtudás. Ráadásul még a szállítmányozás és a logisztikai folyamatok sem fognak ki rajtad? Akkor ez az a pozíció ahol a képességeidet mind hasznosítani tudod! Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba Téged keresünk PRICING SPECIALIST pozícióba.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. Több mint 15 leányvállalattal működnek együtt. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 25 nap múlva
Vezetői pozíciók | Budapest

Megbízónk egy magyar tulajdonban lévő, logisztikai és árufuvarozási szolgáltatást nyújtó vállalat. Csapatuk bővülése céljából keresünk most szakembert az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 5 nap múlva