VILLAMOSMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

A VASÚTVILL KFT, közel 70 éves múltra visszatekintő tapasztalatával az ország legnagyobb vasúti felsővezeték építésre és szerelésre szakosodott vállalata.
Tevékenységével folyamatosan hozzájárul a vasúti közlekedés fejlődéséhez, az infrastruktúra megújulásához, melyhez a minőségi garanciát a Társaság közel 200 munkavállalója és kiemelkedő szakmai tapasztalata biztosítja.
Friss diplomás, illetve gyakorlattal rendelkező kollégák jelentkezését egyaránt várjuk az alábbi pozícióba:

Feladatok:

Projektvezető támogatása az alállomási/erősáramú projektek során a műszaki előkészítéstől a kivitelezésen át az üzembe helyezésekig:
  • Projekttervek, ütemtervek készítése
  • Kalkuláció, ajánlatok készítése
  • Szerződéskötés
  • Szakági tervezőkkel való egyeztetés
  • Kapcsolattartás az Üzemeltetővel-Megrendelővel-Mérnökkel
  • Alvállalkozási, szakági feladatok teljesítésének felügyelete, ellenőrzése
  • Előkészítési és kivitelezési folyamat dokumentálásában való részvétel, előrehaladási jelentések/felmérési naplók folyamatos vezetése
Elvárásaink:
  • Felsőfokú végzettség
  • MS Office programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Logikus gondolkodásmód, mindemellett nyitott, megbízható, kreatív személyiség, precíz
  • Jó szervezőképesség ,kiváló kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzés, de könnyen dolgozol együtt csapatban másokkal is
  • Mobilitás
Előny:
  • Szakmai területen szerzett 2 év tapasztalat
Amit mi kínálunk:
  • Stabil háttér, hosszútávú munkalehetőség, kiváló munkahelyi légkör
  • Magas színvonalú-, sokrétű-, érdekes munka, szakmai kihívások
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes bér és juttatási csomag
Egyéb juttatások:
  • Mobiltelefon
  • Cafeteria
  • Szakmai tréningek
Munkavégzés helye:
  • Budapest, X. kerület és esetenként a futó projektek helyszínei

Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küldd el számunkra magyar nyelvű önéletrajzodat a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Budapest

SENIOR SZAKEMBEREK SZÁMÁRA KIVÁLÓ SZAKMAI LEHETŐSÉG! Ha szeretne új kultúrákat megismerni! Ha szeretne egy szakmailag képzett villamosmérnök csapathoz csatlakozni! Ha imád szerelni és problémákat megoldani! Ha él-hal a gáz és diesel motorokért! Akkor ez a lehetőség MOST ÖNNEK SZÓL! Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely vállalat az erőművi és hajózási piacon meghatározó szerepet tölt be. 2013-ban, nettó árbevételük 4,7 milliárd euró, mintegy 18.700 alkalmazottal. A vállalat közel 200 helyszínen 70 országban működik szerte a világban. Hazánkban folyamatosan bővülő szervizes csapatukba keresünk kizárólag villamossági területen szerzett végzettséggel, társalgási szintű angol nyelvtudással és szakmai gyakorlattal rendelkező új szakembert az alábbi pozícióba: VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK Versenyképes bérezés, valamint a kiküldetések után járó bérpótlékok, európai kultúra és nagyszerű csapat várja az új szakembert!

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Országos

Tapasztalt erősáramú villamosmérnök vagy, aki az évek során elmélyített szakmai tudását most szívesen kamatoztatná egy speciális és izgalmas területen itthon és a környező országokban is? Ügyfelünk egy európai multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata, mely az erőművi és hajózási piacon tölt be meghatározó szerepet. A vállalat 70 országban, közel 200 helyszínen van jelen világszerte. Jó hírünk van, mert most a hazánkban folyamatosan bővülő nagyszerű szervizes csapatukba keresnek senior szakembert az alábbi pozícióba: SENIOR VILLAMOS SZERVIZMÉRNÖK

A hirdetés lejár 71 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk fő profilja a kukoricafeldolgozás, vezető szerepet töltenek be a takarmány és élelmiszeripari alapanyagok előállításában. A legmodernebb technológiákkal felszerelt gyárukba keresünk most az alábbi pozíció betöltésére szakembert:

A hirdetés lejár 13 nap múlva