RAKTÁROS/DARUKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye Budapest

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk 2005-ben alakult meg, és a mai napig 100 % - ban magyar tulajdonú vállalkozás maradt. Megalakulásuk óta fő tevékenységi körük a vasáru, valamint a betonacél kis- és nagykereskedése, illetve a betonacélszereléshez szükséges termékek forgalmazása.

 Jelenleg betonacél szerkezet gyártás, vágás – hajlítás a legfőbb tevékenységi körük.

Az Ő csapatukba keresünk új munkatársakat az alábbi pozícióba:

Elvárások:

  • Magabiztos számítógépes ismeret
  • Daru kezelésben tapasztalat

Előny, de nem feltétel:

  • SAP rendszer ismerete
  • Betonacél vagy egyéb hasonló acélipari termékek raktározásában tapasztalat

Feladatok:

  • Bejövő alapanyagok megfelelő helyre tároltatása
  • Darus munkatársak munkájának irányítása, ellenőrzése, rend betartatása
  • Tárhelyek naprakészen tartása
  • Daru kezelése (alkalmanként, nem folyamatosan)
  • Leltározás
  • Bizonylatolás- SAP rendszerben (előny az ismeret, de nem feltétel)
  • Szállítólevél írás, bejövő áruk rögzítése, adminisztrálása
  • Készletek kezelése és naprakészen tartása
  • Mérlegelés
Juttatások:
  • Pozícióhoz illeszkedő bérezés
    (bérezés egyéni kompetencia függvénye, elérhető bruttó bérsáv 400.000 - 530.000 Ft)
  • Bejárás támogatás
Munkaidő: 1 műszak (Megbeszélés alapján 6:00-15:00 vagy 9:00-18:00)

Munkavégzés helye: 1211 Budapest, Varrógépgyár u 6.

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését, szakmai önéletrajzát a rendszerünkön keresztül tudja feltölteni a "JELENTKEZÉS" gombra kattintva.

Hasonló pozíciók

Logisztika / Szállítmányozás | Budapest

Szeretné anyanyelvi környezetben kamatoztatni német tudását? Olyan lehetőséget keres, ahol egy nemzetközi fuvarozó cég logisztikai csapatában dolgozhat? Ebben az estben ez a lehetőség Önnek szól! Magyar tulajdonú szállítmányozási cégcsoport keres határozott fellépésű, tapasztalt munkatársat LOGISZTIKAI- ÉS OPERÁCIÓS VEZETŐ munkakörbe.

A hirdetés lejár 12 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Jász-Nagykun-Szolnok megye

Partnerünk innovatív szolgáltatásokat nyújt optimalizált logisztikai megoldások fejlesztésével és alkalmazásával. A folyamatos szervezeti fejlődés érdekében olyan munkatársakat keresünk, akik hozzájárulnak a vállalat jövőbeli sikeréhez. Bővülő csapatukba keresünk a következő pozícióba szakembert:

A hirdetés lejár 15 nap múlva
Logisztika / Szállítmányozás | Pest megye

Partnerünk raktározási és logisztikai cég, akik 2006 óta vannak jelen a magyar picon. A Liszt Ferenc Nemzetközi 1-es Repülőtéren működő, folyamatosan bővülő fiatalos és lendületes csapatukba keresnek most VÁMÜGYINTÉZŐT.

A hirdetés lejár 18 nap múlva