ACCOUNT MANAGER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Marketing / PR / Média

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Minden helyzetben megállod a helyed és nagyszerűen tudsz ügyfelekkel kommunikálni? Rendelkezel legalább 5 éves account manageri munkatapasztalattal? Munkádra felelősségteljesség és precizitás jellemző?

Itt a lehetőség, hogy az adottságaidból kihozd a legjobbat!

Ügyfelünk komplex szolgáltatásokat nyújtó reklám, PR és médiaügynökség.

Folyamatosan bővülő csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Amit Partnerünk elvár Tőled:

  • Minimum 5 éves releváns munkatapasztalat (előnyt jelent a reklámügynökségi tapasztalat)
  • MS Office programok felhasználó szintű ismerete
  • Kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • Agilis hozzáállás és megoldás központú gondolkodás
  • Erős projektmenedzsment- és ügyfélkapcsolati tapasztalat
  • Határidők pontos betartása
  • Precizitás
  • Önálló- és felelősségteljes munkavégzés

Mire számíthatsz munkavégzésed során?

  • Napi szintű kapcsolattartás a kijelölt ügyfelekkel, a beérkező ügyféligények feldolgozása
  • Kapcsolódó munkafolyamatok előkészítése, megszervezése és nyomon követése a különböző társosztályokkal
  • A felmerülő munkafolyamatok házon belüli koordinációja, az ügynökség működési struktúrája alapján elvárt projektmenedzsment
  • Az ügynökséghez érkező megrendelésekkel kapcsolatos információk rendszerezése, a kapcsolódó adminisztratív feladatok teljeskörű elvégzése
  • Alvállalkozókkal történő egyeztetés, kapcsolattartás napi szinten
  • Ajánlatok, szakmai anyagok, prezentációk készítése
  • Rendszeres beszámolók, összefoglalók készítése a felettesei számára
  • Közreműködés a projektek elszámolásában, adminisztrációjában

Miért dolgozz Partnerünknél?

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Családbarát munkakörnyezet
  • Kiváló csapat és kutyabarát iroda
  • Egyéb juttatások: 13. havi fizetés, BKV bérlet, céges telefon

Munkavégzés helye:

  • Budapest II. kerület
Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődésedet, kérlek a rendszerünkön keresztül jelentkezz rá az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva önéletrajzoddal!

Hasonló pozíciók

Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Pest megye

Kiváló kommunikáció, kifogásolhatatlan szervezőkészség és aktív angol nyelvtudás. Ráadásul még a szállítmányozás és a logisztikai folyamatok sem fognak ki rajtad? Akkor ez az a pozíció ahol a képességeidet mind hasznosítani tudod! Megbízónk a magyar szállítmányozási piac élmezőnyébe tartozó, több mint 20 éve jelen lévő vállalat. A szállítmányozás teljes spektrumát lefedi, legyen szó akár közúti, vasúti, légi vagy tengeri szállítmányozásról. Mindezt teszi közel 400 munkavállalóval, 5 magyarországi telephelyen. Csapatukba Téged keresünk PRICING SPECIALIST pozícióba.

A hirdetés lejár 24 nap múlva
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Zala megye

Ügyfelünk egy több, mint 100 évvel ezelőtt alapított svéd cégcsoport magyarországi képviselete, amely Magyarországon kívül 9 egyéb országban képviselteti magát. Az utóbbi években hazánk egyik LEGMODERNEBB NYOMDÁJÁVÁ fejlődött. A cég több mint 200 alkalmazottjával az ország egyik legismertebb és elismertebb munkaadója. Számukra keresünk most munkatársat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat | Csongrád megye

Van felsőfokú végzettséged és aktív német, illetve angol nyelvtudással rendelkezel? Érdekes munkafeladatokra, innovatív munkahelyre és versenyképes fizetésre vágysz? Akkor ez a lehetőség NEKED SZÓL! Partnerünk csongrád megyei piacvezető bútorgyártó cég. A vállalat sikerességének alapvető tényezője a Munkatársak egyéni sikere, ezért a menedzsment széleskörűen támogatja minden munkavállalóját abban - legyen az pályakezdő vagy már tapasztalt szakember -, hogy az izgalmas, kihívásokkal teli munkafeladatok ellátása és személyes kompetenciáit folyamatosan fejlessze. Jelenleg új munkatársat keresnek az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 27 nap múlva