RAKTÁRI CSOPORTVEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Logisztika / Szállítmányozás

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

A Schenker Nemzetközi Szállítmányozási és Logisztikai Kft.
pályázatot hirdet
az M0 déli szektora mentén elhelyezkedő szigetszentmiklósi központjába
az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:
  • 6 fős raktári-adminisztrátori személyzet operatív irányítása, munkájuk szervezése
  • Rámpaforgalom szervezése (bejövő- és kimenő áru), beérkező áru igazolása CMR-en és fuvarlevélen, illetve okmányok megfelelőségének ellenőrzése, eltérések tisztázása
  • Kapcsolattartás a megbízóval és a gépjárművezetőkkel
  • Az áru összekészítés és kiadás folyamatának, valamint a visszáru kezelés felügyelete, irányítása
  • Raktári rend és tisztaság fenntartása, munka és tűzvédelmi előírások betartása
Amit a sikeres pályázótól elvárunk:
  • Középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek, MS Office ismeretek
  • Jó kommunikációs, szervező és problémamegoldó képesség
  • Megbízhatóság, határozottság, önállóság
  • Pontos munkavégzés, proaktív gondolkodásmód
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Előnyt jelent:
  • Logisztikában/raktározásban szerzett tapasztalat
  • Targoncavezetői jogosítvány
Amit kínálunk:
  • Béren kívüli juttatások
  • Műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása
  • Céges buszjárat a szigetszentmiklósi Auchantól
  • Érdekes és változatos munkavégzés
  • Jó munkahelyi légkör
  • Biztos munkahely, amelyre hosszú távon lehet számítani
  • Karrier lehetőségek
  • A munkaviszony kezdetének időpontja: 2021.06.16.
Munkarend:
  • Váltott 2 műszak hétfőtől péntekig, 6:00-14:20 és 13:40-22:00
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós (Prologis Park), Pest megye

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Ügyfelünk közép-európai építőanyag kereskedő hálózat az ország 34 pontján rendelkezik üzletekkel. Folyamatosan megújuló kereskedéseikben az építőanyagok teljes választékával minőségi megoldást tudnak nyújtani mind a kültéri, mind a belsőépítészeti munkákhoz felújításokhoz, házépítésekhez. Olyan munkatársakat keresnek, akik rátermettek a feladatokra, szeretnek és képesek csapatban dolgozni. Ők megbecsülik a munkádat! Dinamikusan bővülő cégük most új kollégát keres.

A hirdetés lejár 8 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Bács-Kiskun megye

A hirdetés lejár 17 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Somogy megye