RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Adminisztráció / Irodai munka

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

A Schenker Nemzetközi Szállítmányozási és Logisztikai Kft.
pályázatot hirdet
az M0 déli szektora mentén elhelyezkedő szigetszentmiklósi központjába
az alábbi munkakör betöltésére:

Feladatok:
  • Raktári folyamatok (betárolás, kitárolás) követése a raktár-irányítási rendszerben
  • Árumozgáshoz kapcsolódó dokumentáció elkészítése
  • Leltározási folyamatok végrehajtása
  • Riportok, kimutatások, jelentések készítése
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, raktári dolgozókkal
  • Kapcsolattartás az ügyféllel
Amit a sikeres pályázótól elvárunk:
  • Középfokú végzettség
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Csapatban való munkavégzés
  • Középszintű MS Office ismeretek (Excel, Word)
  • Jó kommunikációs képességek
  • Magas fokú precizitás
  • Felelősségteljes munkavégzés
  • Monotonitástűrés
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Előnyt jelent:
  • Raktár logisztika, illetve adminisztrációs területen szerzett tapasztalat
Amit kínálunk:
  • Béren kívüli juttatások
  • Műszakpótlék
  • Munkába járás támogatása
  • Céges buszjárat a szigetszentmiklósi Auchantól
  • Érdekes és változatos munkavégzés
  • Jó munkahelyi légkör
  • Biztos munkahely, amelyre hosszú távon lehet számítani
  • Karrier lehetőségek
  • Munkaviszony kezdetének időpontja: 2021.06.16.
Munkarend:
  • Váltott 2 műszak hétfőtől péntekig, 6:00-14:20 és 13:40-22:00
Munkavégzés helye:
  • Szigetszentmiklós (Prologis Park), Pest megye

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar nyelvű önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Partnerünk több mint 500 alkalmazottal, 9 országban 20 telephellyel rendelkező családi tulajdonú cégcsoport a közép-kelet-európai logisztikai piac egyik meghatározó szereplője. A dinamikusan fejlődő magyarországi leányvállalat értékesítési csapatába keres új munkatársat, aki a cég identitásának megfelelően személyre szabott nemzetközi gyűjtő szállítmányozási, expressz, logisztikai és vámszolgáltatások kiajánlásával és minőségi ügyfélkezeléssel járul hozzá a hosszú távú partnerkapcsolatok fejlődéséhez és az ügyfelek elégedettségéhez. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 1 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Partnerünk a K+F piac szereplőinek nyújt innovációs tanácsadást, valamint ehhez kapcsolódóan jogi és pénzügyi háttértámogatást. Sikereik eredményeként bővülő csapatukba keresünk új kollégát most új kollégát. Pályakezdő, de olyan tapasztalt fizikus, gépészmérnök és mechatronikai mérnök karon végzett szakemberek jelentkezését is várjuk - akik elemző, kreatív és nyitott szemléletükkel szívesen erősítenék egy piacvezető cég csapatát tanácsadóként K+F projekteken. A betanítást a cég biztosítja!

A hirdetés lejár 16 nap múlva
Pályakezdő / Gyakornok | Pest megye

A nyomtatási szolgáltatások piacán nagy sikereket elért, amerikai alapítású Xerox magyarországi leányvállalata, a Xerox Magyarország Kft. keres csapatába HELYSZÍNI ÜGYFÉLTÁMOGATÓ SPECIALISTÁT (NYOMTATÁSI TERÜLET).

A hirdetés lejár 22 nap múlva