RENDSZERMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Mérnöki / Műszaki területek

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk orvoselektronikai eszközök fejlesztésével, gyártásával és forgalmazásával foglalkozó, dinamikusan fejlődő, nemzetközi kapcsolatokkal rendelkező, stabil hátterű magyar tulajdonú vállalat. Csapatukba keresnek szakembert az alábbi pozícióba:

Fő feladatok:

  • Készülék- és modulszintű tesztelés
  • Aktív részvétel a vevő által visszaküldött termékminták analízisében és a hibák felkutatásában
  • Tesztek végrehajtása és dokumentálása
  • Tesztelés során talált hibák rögzítése és visszaellenőrzése
  • Egyeztetés és aktív kommunikáció a fejlesztőkkel

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség (Elsősorban villamosmérnök vagy gépészmérnök)
  • Jó műszaki elemzőképesség
  • Képesség az önálló és szisztematikus munkavégzésre, analitikus gondolkodás, kreativitás, strukturált és célirányos munkavégzés
  • Szakmai tapasztalat
  • Magabiztos írásbeli angol nyelvtudás

Előnyök:

  • Szóbeli angol nyelvtudás
  • Gépészeti tervező rendszerek ismerete
  • MS Visual Studio Fejlesztő rendszer ismerete

Amit Partnerünk kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Szakmai fejlődés, kihívások
  • Barátságos munkakörnyezet
  • Stabil munkahely
  • Világsikerű magyar termékek fejlesztése, utógondozása
  • Évről évre folyamatosan fejlődő magyar cég

Munkavégzés helye:

  • Budapest XI. kerület

Amennyiben a pozíció felkeltette az érdeklődését az alábbi "JELENTKEZÉS" gombra kattintva adhatja le jelentkezését,önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Fejér megye

Megbízónk fő profilja csúcsminőségű, egyedi gépek-, szerszámok és berendezések gyártása az autóipar számára és ezen gyártott eszközök széles körű szervizelése külföldön és belföldön. Móri székhelyű telephelyükre keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba: GÉPÉSZ TERVEZŐMÉRNÖK

A hirdetés lejár 29 nap múlva
Mérnöki / Műszaki területek | Pest megye

Ne keress tovább, ha a következők igazak Rád: Kihívást látsz új partnerek felkeresésében Tudásvágyad műszaki területekkel kapcsolatban kiolthatatlan Kiváló kommunikációs képességekkel rendelkezel magyarul és angolul is Megbízónk csapatában a BELSŐ ÉRTÉKESÍTŐ pozíciót fogod betölteni. Partnerünk: Megbízónk egy svájci-amerikai tulajdonban lévő globális, piacvezető vállalat amely tömegmérési, analitikai és termékvizsgálati megoldásokat kínál ügyfelei számára kutatás–fejlesztés, minőség-ellenőrzés, termelés, logisztika és a kiskereskedelem terén. Magyarországi leányvállalata 1993 óta van jelen hazánkban értékesítési és szerviz üzletágával

A hirdetés lejár 3 nap múlva

Partnerünk egy több mint 100 éves múltra visszatekintő multinacionális cégcsoport magyarországi leányvállalata Pest megyében. A gyártócég termékeit az autóipar hasznosítja. Jelenleg csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: 1-3 év hasonló tapasztalattal rendelkező jelöltek mellett, pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!

A hirdetés lejár 17 nap múlva