TERVEZŐ MUNKATÁRS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Építőipar / Ingatlan

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a Tiszta Energiák Kft. a napelemes megoldások hazai szakértője. A több mint 10 éves sikeres működésüket 2019-ben Üzleti Etikai Díjjal is elismerték.

Bővülő irodai csapatukba új munkatársat keresnek

pozícióba.

Műszaki végzettséggel rendelkező pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk!
Feladataid lesznek:
  • Napelemes kiserőművek tervezése a vezető tervező irányításával
  • A hálózat csatlakozási és építési engedélyeztetési folyamatokban való részvétel
  • Szakhatósági egyeztetések ügyintézése
  • Társosztályokkal való kapcsolattartás

Amit Tőled várnak:
  • Középfokú végzettség mellett AutoCad-ben szerzett jártasság
  • Műszaki- vagy szakirányú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek (AutoCad, Word, Excel, Outlook)
  • B kategóriás jogosítvány
  • Napelemes terület iránti érdeklődés
  • Rendszer szemléletű gondolkodás
Előny:
  • Erősáramú technikumi végzettség
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés + egyéb bónusz
  • Bejárási támogatás
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható és fejlődő cég
Munkaidő:

  • Napi 8 óra, irodai munkarendben
Munkavégzés helye:
  • Budapest, III. kerület

Amennyiben szimpatikus a lehetőség, úgy várjuk frissített önéletrajzod honlapunkon keresztül!

Hasonló pozíciók

Marketing / PR / Média | Budapest

Sportos és energikus személyiség vagy, aki a szabadidejében szívesen kerékpárra pattan? Szeretsz angolul beszélni, és könnyedén fordítasz át szövegeket is? Rád van szükségünk ha szívesen dolgoznál egy olyan helyen ahol a hobbid áll a középpontban! Partnerünk 1992 óta van jelen Magyarországon, fő profiljuk a csúcsminőségű kerékpáros kiegészítők és alkatrészek forgalmazása. Csapatukba keresünk új kollégát az alábbi pozícióba: Pályakezdő jelöltek jelentkezését is várjuk!

A hirdetés lejár 4 nap múlva
Informatika / Telekommunikáció | Pest megye

Megbízónk Magyarország meghatározó édesipari termékeket gyártó és forgalmazó, egyik legismertebb, 100%-ban magyar tulajdonú családi vállalkozása. Piaci pozícióik további erősítésére és belső folyamataik fejlesztésére keresünk számukra az alábbi pozícióba, hosszútávra új munkatársat:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Energiaipar | Pest megye

Partnerünk egy integrált energetikai vállalat, melynek tevékenysége a projektfejlesztéstől, a tervezésen, kivitelezésen, üzemeltetésen át egészen az energiatermelésig terjed. A cég portfóliójával piaci vezető szereplő a napelemes kis erőművek piacán. Csapatukba keresünk munkatársat az alábbi pozíció betöltésére:

A hirdetés lejár 15 nap múlva