JUNIOR TERVEZŐMÉRNÖK

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Energiaipar

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Az új munkatárs feladatai:

  • Naperőművek engedélyes- és kiviteli terveinek elkészítésében való aktív részvétel (helyszínrajzok, egyvonalas tervek, nyomvonal tervek)
  • Építési és vezetékjogi engedélyeztetés ügyintézésében való aktív részvétel
  • Tervezői csapat adminisztációs feladatainak támogatása
  • Adatszolgáltatás előkészítése a társosztályok számára

Elvárások:

  • Villamos-, gépész- vagy energetikai mérnöki végzettség
  • 1-2 éves releváns munkatapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • MS Office ismeretek
  • Tervező programok ismerete (AutoCAD, ArchiCAD stb.)
  • Precíz, önálló munkavégzés
  • Proaktív hozzáállás

Előnyt jelent a pozíció betöltéséhez:

  • Napelemes rendszerekkel kapcsolatos tapasztalat

Amit a cég kínál:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő bérezés
  • Céges mobiltelefon
  • Laptop
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

1013 Budapest Krisztina körút 39.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Mérnöki / Műszaki területek | Hajdú-Bihar megye

Dinamikusan fejlődő építőipari vállalkozás keresi legújabb munkatársát! Partnerünk munka iránti alázata és elkötelezettsége, valamint a sokéves, magas szintű szakmai tudás a garancia arra, hogy ügyfeleik a legjobb minőséget kapják. Ha szeretnél egy ilyen csapathoz tartozni, jelentkezz legújabb pozíciónkba:

A hirdetés lejár 3 nap múlva