GÉPGYÁRTÁSTECHNOLÓGIAI VEZETŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Szakközépiskola Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk közel 25 éve alapított középvállalkozás, mely 100%-ban magyar tulajdonú.

Jelenleg 105 főt foglalkoztat és fő tevékenységük a gép- gépalkatrész gyártás.

Megbízónk sokrétű tevékenységének köszönhetően nagyon sokféle megmunkálás lehetséges házon belül. Tapasztalatuk szerint vevőik különösen értékelik azt, hogy egy helyen számos technológia elérhető, hogy magas színvonalú a megmunkálás mellett a minőségirányítás, a méréstechnológia, az adminisztráció és a gyártási kontrolling.

Jelenleg a technológiai csapat élére keresünk kollégát

pozícióba.
Feladatok:
  • Legmagasabb szintű szakmai kapcsolattartó az ügyfelek részére,
  • Felügyelni a technológiai csapat (6-7 fő) munkáját: technológiai folyamatok meghatározása, gyártási dokumentációk készítése,
  • Árajánlatok készítése, a folyamat teljes felügyelete mellett,
  • Felméri és követi az üzem leterheltségét a megrendelés-visszaigazolások tekintetében,
  • A megfelelő sales tevékenységek szakmai támogatója,
  • Stratégiai döntések szakmai támogatója,
  • Tevékeny részvétel az üzemi- és gyártástechnológiai folyamatok fejlesztésében.
Elvárások:
  • Min. középfokú műszaki végzettség,
  • Min. 3-5 éves szakmai tapasztalat fémipari vagy megmunkálási területen gyártástechnológusként vagy forgácsolóként,
  • Min. 1 éves vezetői tapasztalat,
  • Projekt- és csapatmenedzsment területén szerzett tapasztalat,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt.
Előny:
  • Szakirányú főiskolai vagy egyetemi műszaki végzettség.
Juttatások, ajánlat:
  • Stabil, megbízható háttér,
  • Fiatalos, agilis menedzsment,
  • Szakmai fejlődés lehetősége,
  • Családias légkör.
Munkavégzés helye: Nyíregyháza

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, 7.30 órától 16.00 óráig

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!