SZEMÉLYI ASSZISZTENS/RECEPCIÓS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Asszisztens / Titkár / Titkárnő

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk Magyarország egyik piacvezető naperőmű fejlesztő- és kivitelező cége. Az ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A feladatok a következők lesznek:

  • A vezérigazgató munkájának támogatása, személyi asszisztencia
  • Érkező vendégek fogadása, tárgyalók foglalásával kapcsolatos ügyintézés (tárgyalások előkészítése, ügyfelek fogadása és kiszolgálása)
  • Teljeskörű információszolgáltatás és segítségnyújtás a vendégek részére
  • Tervezett és ad-hoc jellegű szervezési teendők elvégzése
  • Irodai rend fenntartása
  • Osztályok napi munkájának segítése, belső kommunikáció támogatása
  • Irodai technikai infrastruktúrában felmerülő problémák megoldásának menedzselése
  • Egyéb, felmerülő adminisztratív teendők ellátása

Amit az új kollégától várunk:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 1 – 3 év hasonló területen szerzett tapasztalat
  • MS Office ismeretek
  • B kategóriás jogosítvány
  • Önálló, precíz munkavégzés, gyakorlatiasság
  • Megbízhatóság
  • Jó szervező- és problémamegoldó készség

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Irodai/személyi asszisztensként szerzett tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes alapbér
  • Céges mobiltelefon
  • Laptop
  • Rugalmas munkaidő

Munkavégzés helye:

1013 Budapest Krisztina körút 39.

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, a JELENTKEZÉS gombra kattintva adhatja le jelentkezését, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Adminisztráció / Irodai munka | Budapest

Megbízónk nemzetközi számítástechnikai nagykereskedő vállalat, regionális jelenléttel a környező országokban. Az általunk képviselt gyártók termékeit: Apple, Veritas, Fitbit, nagy elhivatottsággal és a gyártó igényeire szabott dedikált csapattal visszük piacra. Budapesti irodában a regionális központ és a Magyarországért felelős csapat együtt dolgozik. Keresünk az alábbi munkakörbe új munkatársat:

A hirdetés lejár 18 nap múlva

Rendelkezik legalább 3 év tapasztalattal recepciós munkakörben és folyékonyan kommunikál angolul? Szeretné egy piacvezető cégnél, jó hangulatú csapatban kamatoztatni eddigi tapasztalatait és tovább fejlődni? Amennyiben a fenti kérdésekre IGEN a válasz, ez a lehetőég Önnek szól! Partnerünk, Magyarország vezető lakóingatlan-fejlesztője munkatársat keres az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 22 nap múlva