EHS ADMINISZTRÁTOR

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Munkavédelem / Tűzvédelem

Elvárt végzettség: Középfokú tanfolyam Gimnázium

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Megbízónk régóta sikeresen működő, stabil, multinacionális nagyvállalat.

Számukra keresünk gyáli telephelyükre középfokú munkavédelmi technikus végzettséggel rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

A pozició célja:  Az EHS csapatának és a menedzsmentnek általános adminisztratív támogatása

Feladataid lesznek:
  • EHS nyilvántartásokhoz az adatok begyűjtése, riportok készítése, dokumentumok adminisztrációja
  • EHS bejárások és ellenőrzések ütemezése illetve a feljegyzések naprakészen tartása
  • Munkabalesetek és a majdnem balesetek adminisztrációja
  • Az EHS-sel kapcsolatos képzések szervezése, menedzselése
  • Az EHS megbeszélések ütemezése, a megbeszélés alatt jegyzőkönyv készítése és kiküldése az érintetteknek
  • Dokumentációk előkészítése és adatok karbantartása az audit követelményeinek való megfelelés érdekében
  • A vészhelyzeti információk és dokumentációk naprakészen tartása a létesítmények körül
  • Tűzvédelmi térképek ellenőrzése
  • Környezetvédelmi feladatok, dokumentációk frissítése, nyomon követése
  • A részlegek vegyi anyag használatának nyomon követése, kémiai anyagokkal kapcsolatos adatainak frissítése
Elvárások:
  • Középfokú munkavédelmi technikus végzettség
  • Kiváló számítógép és adatbázis kezelési ismeretek
  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás írásban és szóban
  • Jó problémamegoldó- és kommunikációs készség
Amit cserébe kínálunk:
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Fejlődési lehetőség
  • Barátságos és ösztönző munkahelyi légkör
  • Stabil vállalati háttér, modern munkakörnyezet
  • Munkába járás támogatása, Budapestről céges autóbusz (20 perces menetidő)
Munkavégzés helye:
  • Gyál, Budapestről céges járat van

Jelentkezéshez az alábbiakat várjuk:

  • Amennyiben érdekel a meghirdetett pozíció, küld el számunkra frissített magyar nyelvű önéletrajzod a bérigényed megjelölésével!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Heves megye

Partnerünk Heves megyében található, német tulajdonú gyártó cég. Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán. Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Adminisztráció / Irodai munka | Pest megye

Megbízónk nemzetközi szállítmányozási és logisztikai Kft. pályázatot hirdet az M0 déli szektora mentén elhelyezkedő szigetszentmiklósi központjába az alábbi munkakör betöltésére:

Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Budapest

Partnerünk megközelítőleg 50 jogásszal Magyarország egyik legjelentősebb ügyvédi irodája. Jogászaik a gazdasági jog teljes területét lefedik, ideértve társasági jogot, vállalatfelvásárlást, ingatlanjogot, finanszírozást, szabályozást, közbeszerzést, versenyjogot, IT-t. Budapesti irodájukba keresik most új kollégájukat ASSZISZTENS pozícióba. Cégükről: Irodájuk egy olyan közép- és kelet európai hálózat tagja, amelyet alkotó ügyvédi irodák több mint 200 ügyvédet alkalmaznak, akik szakértelmükkel és tapasztalataikkal ügyfeleik rendelkezésére állnak, így különösen a fúziók és felvásárlások, társasági és kereskedelmi jog, közigazgatási jog, adatvédelem, közbeszerzés, versenyjog, bank- és pénzügyi jog, munkajog, valamint ingatlanjog területén. Hazai és nemzetközi ügyfeleiket magyarul, angolul, németül és franciául szolgálják ki.