ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZET)

Munkavégzés helye: Komárom-Esztergom megye Pest megye Budapest

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Gimnázium Felsőfokú tanfolyam Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 7-10 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Szívesen dolgoznál egy stabil hátterű, családias létszámú, épületgépészeti vállalatnál, akik kiváló minőségű forgalmazott termékeikkel a piac meghatározó szereplői? Olyan pozíciót keresel, amelyben komplex, izgalmas értékesítési feladatokat láthatsz el napi szinten? Szeretnéd, ha valóban versenyképes juttatási csomagot vihetnél haza a hónap végén? Amennyiben minden kérdésre igennel feleltél, ne habozz, jelentkezz a pozícióra, hiszen a Megbízónk már nagyon várja, hogy a csapata új tagja legyél, mint:

ÉRTÉKESÍTŐ (ÉPÜLETGÉPÉSZETI TERÜLET)

Milyen feladatok várnak Rád?

  • Értékesítés, szaktanácsadás
  • Kapcsolattartás, projekt értékesítés

Te vagy a megfelelő jelölt a pozícióra, ha:

  • Legalább középfokú műszaki végzettséged van
  • Sokéves értékesítői tapasztalattal rendelkezel lehetőleg épületgépészet vagy épület villamos termékforgalmazó vállalatnál
  • Stabil felhasználói szintű MS Office, CRM ismereted van
  • „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • Határozott, lojális, hiteles, dinamikus, önálló munkavégzésre alkalmas, jó csapatjátékos személyiséged van

A pozíció betöltéséhez előnyt jelent:

  • Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Mit kapsz a munkádért cserébe?

  • Szakmai fejlődési- és karrierlehetőség egy stabil hátterű, családias létszámú, épületgépészeti vállalatnál, akik a piac meghatározó szereplői
  • Cafeteria, cégautó
  • Teljesítmény bónusz
  • Rugalmas munkarend

Munkavégzés helye: Pest megye, Komárom-Esztergom megye

Amennyiben felkeltette a pozíció az érdeklődésed, várjuk jelentkezésed szakmai önéletrajzoddal rendszerünkön keresztül:

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 20 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 31 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Budapest

Megbízónk egy Szlovákiában 15 éve stabil paci szereplő, ágazatában piacvezető, építőipari szegmensben tevékenykedő cég, akik magyarországi terjeszkedés céljából az alábbi pozícióba keresnek munkatársat:

A hirdetés lejár 10 nap múlva