KREATÍV CHEF DE SOUS

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Szakmunka

Pozíciószint: Középvezető / Menedzser

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Kreatív chef-nek tartod magad és külföldön szerzett tapasztalattal rendelkezel? Szeretnél egy remek csapat tagja lenni egy nagy multú, belvárosi étteremben? Ha a fentiekre igennel válaszoltál, ez a pozíció Neked szól!

Partnerünk új csapattagot keres KREATÍV SOUS CHEF pozícióba!

Feladatok:

  • Szervizkonyhai team irányítása
  • Adminisztratív feladatok
  • Konyha működésében való aktív részvétel

Követelmények:

  • Külföldi piacon szerzett tapasztalat
  • Junior sous chef vagy souc chef pozícióban szerzett, legalább 5 éves tapasztalat olyan étteremben, ahol a szervizkonyha forgalma 1 ebéd/vacsora/reggeli esetében a 200 főt meghaladta
  • Erős középfokú angol nyelvtudás
  • Pontosság, precizitás
  • Kiemelkedő vezetői képességek
  • Remek kommunikációs készség

Juttatások:

  • Szakmai tapasztalathoz illeszkedő alapbér
  • Bónusz lehetőség
  • Parkolási lehetőség biztosítása

Munkavégzés helye: belváros

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődésed, az alábbi gombra kattintva adhatod le jelentkezésed, önéletrajz csatolásával:

Hasonló pozíciók

Szakmunka | Budapest

A hirdetés lejár 13 nap múlva

Partnerünk Budapest belvárosának egyik ikonikus fine dining étterme és közösségi találkozóhelye, kötetlen hangulatú vendégtérrel, folyton megújuló étlappal. Számukra keresünk az alábbi pozícióba új munkatársat:

Ügyfelünk immár 15 éves múlttal rendelkező stabil vállalat a magyar munkaerőpiacon, akik most portfólió-bővítés végett újonnan nyíló Duna-menti kávézójuk csapatába keresnek kollégákat. A kávézó kínálatában megtalálhatóak minőségi kávék,házi készítésű termékek,reggeli péktermékek,szendvicsek,könnyebb fogások. A kávézó bel- és külterülete 40 fős, emellett 3 konferencia/tárgyalóteremmel várják kedves Vendégeiket. Csatlakozz most fiatalos, lendületes csapatukhoz az alábbi munkakörben:

A hirdetés lejár 17 nap múlva