TERMÉKMENEDZSER

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Pest megye

Munkaterület: Értékesítés / Kereskedelem

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 5-7 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Megbízónk Európa vezető forgalmazója az ipari karbantartás, javítás és felújítás területén szükséges termékek és szolgáltatások területén, beleértve a csapágyakat, a mechanikus erőátviteli rendszereket, pneumatikát, hidraulikát, szerszámokat és egészség-és biztonságvédelmi felszereléseket.

A vállalat közel 9 éve működik Magyarországon és telephelyeiken keresztül, az egész országban kifejtik tevékenységüket, készletükhöz gyors és könnyű hozzáférést biztosítva.

Jelenleg bővítés miatt keressük csapatuk legújabb tagját

pozícióba.
Feladatok:
  • A termékkategória nyereségességének és cash flow-jának biztosítása a megállapodott KPI-onak megfelelően,
  • A nyereséges növekedés biztosítása,
  • A vállalat fluidtechnika termékválasztékának értékesítésének támogatása új és meglévő vevők számára Magyarország teljes területén és új üzleti lehetőségek felkutatásában való részvétel,
  • Az értékesítési csapat támogatása a fluidtechnika stratégiai célkitűzések (vevőelégedettség, értékesítési volumen, nyereségesség) elérése végett.
  • Ennek érdekében beszerzési stratégiai döntések előkészítése, végrehajtása és nyomonkövetése,
  • A kategória készletezési stratégiájának kialakítása,
  • A termékek árazási stratégiájának meghatározása,
  • A vállalat teljes fluidtechnika termékportfólióval kapcsolatos operatív tevékenységek az alábbiak szerint: vevői árszintek kialakítása; termékadatok, árak, árlisták, vevői kedvezmények, katalógusok naprakészen tartása, közreműködés tenderek árazásában, tárgyalás és kapcsolattartás beszállítókkal, közreműködés készletezésben, beszállítói statisztikák készítése; közreműködés marketing tevékenységben,
  • Fluidtechnika termékekkel kapcsolatos műszaki, szabályozási és árazási támogatás értékesítők, vevők részére,
  • A kollégák támogatása az értékesítési tervek és projektek megvalósításában, szaktanácsadás nyújtása, a fluidtechnika termékekre vonatkozóan,
  • Oktatások tartása a vállalat dolgozói és vevői részére, oktatási anyagok kidolgozása, fejlesztése,
  • Piaci trendek, konkurensek tevékenységének, esetleges jogszabályi változások követése,
  • A vevői igények kielégítése érdekében igény szerint új beszállítók felkutatása,
  • Költségcsökkentési projektek megvalósítása, termék- és szállítói standardizációk kidolgozása.
Elvárások:
  • Főiskolai vagy egyetemi műszaki VAGY gazdasági végzettség,
  • Min. 5 éves tapasztalat műszaki területen értékesítésben vagy beszerzésben vagy termékmenedzsmentben,
  • Utazási hajlandóság Magyarország egész területén, alkalmanként külföldön,
  • Angol nyelv kommunikációs szintű ismerete szóban és írásban egyaránt,
  • MS Office és vállalatirányítási rendszer felhasználói szintű ismerete.
Előnyök:
  • A haza fluidtechnika piac, termékek és ehhez kötődő normák és szabályozások, ajánlások mélyreható és átfogó ismerete.
Juttatások, ajánlat:
  • Stabil, megbízható háttér,
  • Céges autó - magánhasználattal,
  • Szakmai fejlődés lehetősége,
  • Családias légkör.
Munkavégzés helye: Törökbálint és Magyarország

Munkaidő: hétfőtől - péntekig, rugalmas munkaidőben

Amennyiben érdekli a meghirdetett pozíció, küldje el számunkra magyar és angol nyelvű önéletrajzát a JELENTKEZÉS gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Értékesítés / Kereskedelem | Országos

Partnerünk az építőipari megoldások egyik nemzetközi piacvezető és leginnovatívabb szolgáltatója. Folyamatosan bővülő feladataik ellátására dinamikus személyiségű munkatársat keresünk műszaki csapatukba épületgépészeti divíziójába, az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 9 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Veszprém megye

Ügyfelünk cége 1992-ben alakult. A társaság fő profilja a gépjárművekben és a megújuló energiát hasznosító napkollektorokban használatos folyadékok fejlesztése, gyártása és értékesítése. Fejlesztéseik során arra törekednek, hogy Nyugat-Európai színvonalú, de a hazai árszinthez igazodó, minőségi alapanyagokból készült termékekkel lássák el a vásárlóikat. Bővülő csapatukba most új kollégát keresnek az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 19 nap múlva
Értékesítés / Kereskedelem | Pest megye

Megbízónk Európában piacvezető, ipari klímák tervezésével, értékesítésével, kivitelezésével, szervizelésével és karbantartásával foglalkozó vállalat, akik több mint 10 éves múlttal rendelkeznek. Értékesítő csapatukba várják új kollégájuk jelentkezését a következő pozícióba: KLÍMABERENDEZÉS ÉRTÉKESÍTŐ

A hirdetés lejár 30 nap múlva