KARBANTARTÓ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Fizikai munka / Szakmunka

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 3-5 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a PowerPak Kft. több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.
Csapatuk bővítésének céljából

KARBANTARTÓ

pozícióba keressük új kollégájukat újpesti telephelyükre!

Feladatok:
  • teljeskörű karbantartási feladatok elvégzése (villamos szerelések, mechatronika, gépészet, PLC)
  • munkagépek hibáinak feltárása, javítása
  • gépek rendszeres karbantartási rendjére javaslattétel a termelési vezetőnek
  • szereléshez, karbantartáshoz szükséges eszközök anyagok kezelése, készletének figyelése, beszerzési igény indítása a vállalatirányítási rendszerben
  • új gépek telepítésében részvétel
Elvárások:
  • szakirányú középfokú végzettség (villanyszerelő vagy mechatronikus vagy gépszerelő vagy automatizálási technikus)
  • legalább 5 év gyártó gépsorok karbantartásában szerzett gyakorlat
  • precíz, pontos munkavégzés
  • nagy munkabírás
  • két műszakos munkarend vállalása
Előny:
  • targoncás jogosítvány és gyakorlat
Amit kínálnak:
  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés, hosszútávú munkalehetőség
  • dinamikus csapat, állandó pörgés
  • sokrétű feladatok, szakmai kihívás
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ! Küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Fizikai munka / Szakmunka | Somogy megye

Szeretne egy stabilan növekvő vállalatnál dolgozni, akik a Covid ellenére is folyamatosan bővülnek? Szeretné, ha csak két műszakban kellene dolgoznia és végre az éjszakái szabadak lennének? Szeret automatizált gépekkel dolgozni? Akkor olvasson tovább, mert megtalálta, amit keresett. Partnerünk világszínvonalú alkatrészeket gyárt a járműipar számára. Siófoki gyártóegységük autóipari ülésmozgató megoldásokat, lehajtható fejtámlákat, motorháztető nyitó kábeleket, valamint kisgép kábeleket gyárt. Vevőik a világ vezető autógyártó vállalatai: a siófoki cég termékeivel futnak többek között az Audi, a Mercedes, Jaguar-Landrover, Peugeot, Fiat modelljei. Siófoki csapatukba keresnek most új munkatársat. MŰSZAKOK: Hétfőtől - péntekig 6.00 órától - 14.00 óráig vagy 14.00 órától - 22.00 óráig BEJÁRÁST CÉGES BUSZ SEGÍTI: Kereki, Tab, Felsőnyék és Mezőszilas irányából.

A hirdetés lejár 6 nap múlva
Fizikai munka / Szakmunka | Fejér megye

Ügyfelünk emelőgép karbantartói csapata erősítésére keres új kollágát Székesfehérváron található ipari területen álló emelő berendezések karbantartására az alábbi pozícióba

A hirdetés lejár 30 nap múlva

Megbízónk egy székesfehérvári keréktermék gyár A közel 600 főt foglalkoztató vállalat alumínium préskovácsolással, megmunkálással és felületkezeléssel foglalkozik. Kimagasló termékeinek vevői az autóipari szektor legnagyobb busz és kamion gyártói. A keréktermék gyár gépparkjának karbantartására ELEKTROMOS KARBANTARTÓ munkatársat keresnek

A hirdetés lejár 9 nap múlva