GÉPKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Nem igényel nyelvtudást

Partnerünk, a PowerPak Kft. több évtizede foglalkozik kozmetikai, szépségápolási és higiéniai, valamint háztartási termékek gyártásával, csomagolásával és értékesítésével.

Csapatuk bővítésének céljából

GÉPKEZELŐ

pozícióba keressük új kollégáikat újpesti telephelyükre!

Feladatok:
  • gyártósori gépek üzemeltetése, beállítása adott termékhez
  • sori operátorok munkájának koordinálása és felügyelete
  • termelési adminisztrációs feladatok elvégzése
  • minőségellenőrzés rendszeresen, az eredmények rögzítése
Amit várnak Tőled:
  • középfokú iskolai végzettség
  • felhasználói szintű Excel ismeretek
  • műszaki érdeklődés
  • több műszakos munkarend vállalása
  • pontos, precíz munkavégzés
  • szabályok betartása, betartatása a dolgozókkal
Előny:
  • alapfokú angol nyelvtudás
Amit kínálnak:
  • azonnali munkakezdési lehetőség
  • versenyképes fizetés
  • határozatlan idejű munkaszerződés és hosszútávú, bejelentett munkalehetőség
  • fiatalos csapat
Munkavégzés helye:
  • Budapest, IV. kerület

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődésed JELENTKEZZ! Küldd el magyar nyelvű, frissített önéletrajzod a Jelentkezés gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Gyártás / Termelés | Szabolcs-Szatmár-Bereg megye

Megbízónk magyarországi leányvállalata, mely 2008-ban alakult. Cégünk fő profilja a műanyagflakonok gyártása. Megalakulása óta rendkívül dinamikusan fejlődik, ennek következményeként cégünk az alábbi pozícióba keres új munkatársat:

A hirdetés lejár 12 nap múlva