JUNIOR KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy / Számvitel / Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Már rendelkezel pénzügyi számviteli tapasztalatokkal?
Vagy éppenséggel friss diplomás vagy? Készen állsz a karrierutad megkezdésére?
Szeretnél fejlődni egy multinacionális, de ugyanakkor családias környezetben?

Partnerünk  szívesen dolgozna már tapasztalt, vagy éppen pályakezdő kollégával is!

Ügyfelünk a vesebeteg-ellátás terén Európa legnagyobb termékfüggetlen és a világ egyik vezető szolgáltatója. Jelenleg is bővülő csapatukba keresünk jelentkezőt az alábbi pozíció betöltésére:

Feladatok:

  • Számlák könyvelése magyar törvényeknek megfelelően
  • Szállítói számlák kezelése
  • Számlák időbeni feldolgozása határidőknek megfelelően
  • Társosztályokkal, beszállítókkal és a pénzügyi osztállyal való kapcsolattartás
  • P2P rendszerekből és folyamatokból adódó problémák megoldása és koordinálása
  • Tesztelésben és más egyéb projektekben való részvétel
  • Leltárral, készlettel kapcsolatos bejövő dokumentumok feldolgozása

Elvárások:

  • Gördülékeny angol nyelvtudás
  • Pénzügyi/Közgazdasági felsőfokú végzettség
  • MS Office ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Pénzügyi vagy számviteli területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Olasz/német nyelvtudás

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Home office lehetőség
  • Hosszútávú karrierút
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező munkáltató
Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy / Számvitel / Kontrolling | Budapest

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba: TELJESKÖRŰ KÖNYVELŐ - BUDAPEST

A hirdetés lejár 26 nap múlva

Ügyfelünk a világ egyik vezető darugyártója, valamint világelső darufelújításban, karbantartásban és szervizelésben. A magyar leányvállalat 15 éve alakult, s már évek óta piacvezető Magyarországon a daruzás terén, ahol teljeskörű szolgáltatást nyújtanak. Sok éve működnek sikeresen hazánkban, termékeik és azok alkatrészeinek gyártása Európában történik, hazánkban a termékek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások értékesítését végzik. Jelenleg pénzügyi csapatukba keresünk SZENIOR KÖNYVELŐT főkönyvelői feladatkörrel határozott időre (1,5 évre).

A hirdetés lejár 9 nap múlva

Szeretne olyan cégnél dolgozni, ahol igazán szakmai minőségi munka folyik? Szeretne segíteni közép és nagyvállalatok könyvelési feladatainak ellátásában? Partnerünk teljes körű könyvelési feladatok időbeni és jogszabályoknak megfelelő ellátásával foglalkozik. Közreműködik adóbevallások és beszámolók elkészítésében, havi és éves zárási feladatok ellátásában Most új munkatársat keres bővülő csapatukba.

A hirdetés lejár 23 nap múlva