KÖNYVELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Budapest

Munkaterület: Pénzügy, Számvitel, Kontrolling

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Főiskola Egyetem

Munkatapasztalat: 0-1 év

Nyelvtudás: Angol Középfok szóban és írásban

Már rendelkezel pénzügyi számviteli tapasztalatokkal?
Vagy éppenséggel friss diplomás vagy? Készen állsz a karrierutad megkezdésére?
Szeretnél fejlődni egy multinacionális, de ugyanakkor családias környezetben?

Partnerünk  szívesen dolgozna már tapasztalt, vagy éppen pályakezdő kollégával is!

Ügyfelünk a vesebeteg-ellátás terén Európa legnagyobb termékfüggetlen és a világ egyik vezető szolgáltatója. Jelenleg is bővülő csapatukba keresünk jelentkezőt az alábbi pozíció betöltésére:

KÖNYVELŐ

Feladatok:

  • Számlák könyvelése magyar törvényeknek megfelelően
  • Szállítói számlák kezelése
  • Számlák időbeni feldolgozása határidőknek megfelelően
  • Társosztályokkal, beszállítókkal és a pénzügyi osztállyal való kapcsolattartás
  • P2P rendszerekből és folyamatokból adódó problémák megoldása és koordinálása
  • Tesztelésben és más egyéb projektekben való részvétel
  • Leltárral, készlettel kapcsolatos bejövő dokumentumok feldolgozása

Elvárások:

  • Gördülékeny angol nyelvtudás
  • Pénzügyi/Közgazdasági felsőfokú végzettség
  • MS Office ismeret
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Pénzügyi vagy számviteli területen szerzett 1-2 éves tapasztalat
  • Olasz/német nyelvtudás

Juttatások:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafeteria
  • Home office lehetőség
  • Hosszútávú karrierút
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Nemzetközi tapasztalat
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Stabil háttérrel rendelkező munkáltató
Munkavégzés helye: Budapest, 12. kerület

Amennyiben az álláslehetőség felkeltette az érdeklődésedet, jelentkezz az alábbi gombra kattintva!

Hasonló pozíciók

Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Pest megye

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik. Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Pénzügy, Számvitel, Kontrolling | Budapest

Megbízónk amerikai tulajdonban lévő multinacionális vállalat, amely szénhidrogén-kutatással és -kitermeléssel foglalkozik. Átalakuló pénzügyi csapatába keressük új kollégájukat az alábbi munkakörbe

Szívesen dolgozna egy piac által elismert, exkluzív multivállalatnál? Szeretne egy támogató csapat tagjaként nívós, nemzetközi környezetben dolgozni? Amennyiben a fenti kérdésekre igennel felelt, ez az Ön lehetősége! Ügyfelünk 25 éves múlttal rendelkező vállalat, a nemzetközi ingatlanpiac meghatározó szereplője. A cég prémium minőségű épületek bérbeadásával, üzemeltetésével foglalkozik, mostanra csaknem 1.300.000 nm2-nyi terület fűződik a nevükhöz, főként közép-kelet-európai fővárásokban vannak jelen. Dinamikusan fejlődő vállalat lévén bővülés végett keressük most a pénzügyi csapat új tagját az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 24 nap múlva