MINŐSÉGÜGYI DOKUMENTÁCIÓKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Gyártás / Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk Heves megyében található, német tulajdonú gyártó cég.

Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán.

Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beszállítói auditok leszervezése és megtartása a magyar beszállító partnereknél
  • Kiadja,visszavonja,archiválja és felügyeli a minőség-és környezetirányítási dokumentumokat, feljegyzéseket
  • Vezeti,ellenőrzi és napra készen tartja a munkavégzéssel kapcsolatos nyilvántartásokat
  • Elkészíti, illetve továbbítja a bérszámfejtéshez szükséges dokumentációkat
  • Részlegen dolgozók szociális és személyi ügyintézése
  • Irodaszer és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközök rendelése
  • Területi mérnökök támogatása, adatszolgáltatás, adatelemzés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Belső auditori képzettség
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Műszaki környezetben szerzett tapasztalat
  • Önálló,precíz munkavégzés
  • Munkatárssakkal való intenzív együttműködés
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (legfőképpen dokumentációk megértéséhez)

Amit Partnerünk kínál:

  • Cafeteria juttatás
  • Lakhatási támogatás
  • Teljesítményprémium
  • 100% Bejárástámogtás

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Munkavédelem / Tűzvédelem | Pest megye

Megbízónk régóta sikeresen működő, stabil, multinacionális nagyvállalat. Számukra keresünk gyáli telephelyükre középfokú munkavédelmi technikus végzettséggel rendelkező munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 5 nap múlva
Adminisztráció / Irodai munka | Pest megye

Megbízónk nemzetközi szállítmányozási és logisztikai Kft. pályázatot hirdet az M0 déli szektora mentén elhelyezkedő szigetszentmiklósi központjába az alábbi munkakör betöltésére:

A hirdetés lejár 10 nap múlva
Asszisztens / Titkár / Titkárnő | Budapest

Partnerünk megközelítőleg 50 jogásszal Magyarország egyik legjelentősebb ügyvédi irodája. Jogászaik a gazdasági jog teljes területét lefedik, ideértve társasági jogot, vállalatfelvásárlást, ingatlanjogot, finanszírozást, szabályozást, közbeszerzést, versenyjogot, IT-t. Budapesti irodájukba keresik most új kollégájukat ASSZISZTENS pozícióba. Cégükről: Irodájuk egy olyan közép- és kelet európai hálózat tagja, amelyet alkotó ügyvédi irodák több mint 200 ügyvédet alkalmaznak, akik szakértelmükkel és tapasztalataikkal ügyfeleik rendelkezésére állnak, így különösen a fúziók és felvásárlások, társasági és kereskedelmi jog, közigazgatási jog, adatvédelem, közbeszerzés, versenyjog, bank- és pénzügyi jog, munkajog, valamint ingatlanjog területén. Hazai és nemzetközi ügyfeleiket magyarul, angolul, németül és franciául szolgálják ki.