MINŐSÉGÜGYI DOKUMENTÁCIÓKEZELŐ

Az állás alapinformációi

Munkavégzés helye: Heves megye

Munkaterület: Gyártás, Termelés

Pozíciószint: Beosztott

Elvárt végzettség: Szakközépiskola

Munkatapasztalat: 1-3 év

Nyelvtudás: Angol Kommunikációs/Társalgási szint

Partnerünk Heves megyében található, német tulajdonú gyártó cég.
Termékeit az anyavállalaton keresztül a világ minden táján értékesíti, legnagyobb részben az Európai Unióban, melyek induktív alkatrészként észrevétlenül épülnek be az élet számos területére: ott vannak az ipari és a háztartási szektorok élet- és tűzvédelemében, az energetikában, a közlekedésben, megújuló energiatermelésben és az elektromos autók piacán.

Az Ő csapatukba keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Feladatok:

  • Beszállítói auditok leszervezése és megtartása a magyar beszállító partnereknél
  • Kiadja,visszavonja,archiválja és felügyeli a minőség-és környezetirányítási dokumentumokat, feljegyzéseket
  • Vezeti,ellenőrzi és napra készen tartja a munkavégzéssel kapcsolatos nyilvántartásokat
  • Elkészíti, illetve továbbítja a bérszámfejtéshez szükséges dokumentációkat
  • Részlegen dolgozók szociális és személyi ügyintézése
  • Irodaszer és egyéb munkavégzéshez szükséges eszközök rendelése
  • Területi mérnökök támogatása, adatszolgáltatás, adatelemzés

Elvárások:

  • Középfokú végzettség (érettségi)
  • Belső auditori képzettség előnynek számít
  • Minimum 3 év szakmai tapasztalat hasonló munkakörben
  • Műszaki környezetben szerzett tapasztalat
  • Önálló,precíz munkavégzés
  • Munkatárssakkal való intenzív együttműködés
  • Jó problémafelismerő és problémamegoldó képesség
  • Kommunikációs szintű angol nyelvismeret (legfőképpen dokumentációk megértéséhez)

Amit Partnerünk kínál:

  • Cafeteria juttatás
  • Lakhatási támogatás
  • Teljesítményprémium
  • 100% Bejárástámogatás

Munkavégzés helye:

  • Gyöngyös

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, jelentkezzen szakmai önéletrajzával a rendszerünkön keresztül!

Hasonló pozíciók

Értékesítés, Kereskedelem | Budapest

Ügyfelünk ipari konyhatechnológiai berendezések, cukrászati gépek, élelmiszer kereskedelem gépi berendezéseit és fogyóeszközöket forgalmazó kereskedelmi vállalkozás. Széles beszállítói körrel rendelkeznek, mind Európából, mind pedig Ázsiából egyaránt. A budapesti és Pest megyei ügyfélkör bővítése, kiszélesítése érdekében keresnek most új munkatársat az alábbi pozícióba:

A hirdetés lejár 26 nap múlva
Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka | Budapest

Szeretnél egy versenyképes céghez csatlakozni? Sikereiben osztozni? Nem okoz gondot, ha több műszakos munkarendben kell dolgoznod? Ha szívesen megtanulnád az adatok számítógépes feldolgozásával kapcsolatos tevékenységet, jelentkezz Partnerünk csapatához! Legyél Te az új munkatársuk!

A hirdetés lejár 6 nap múlva

Partnerünk folyamatosan fejlődő anyacége több mint 15 éve foglalkozik online kereskedelemmel, kezdetben Németország, majd Nyugat-Európa, végül a 2017-es évtől egész Európa területén. Több ezer terméküket Európa legnagyobb online piacterein (Ebay, Amazon, Real, Cdiscount, Manomano), illetve saját webáruházukban (premiumxl.net) kínálják megrendelésre. Munkavállaló-központú, nyugatias nézeteikből kiindulva céljuk munkatársaik megbecsülése és fejlődésük támogatása által a közös célok együttes elérése. Csapatukba keresünk most egy megbízható, felelősségteljes kollégát.

A hirdetés lejár 13 nap múlva